Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
qws _ 13.10.2009 14:28
IP: 193.93.17.---
Помітив неприховане прагнення Лещенка-Чивокуні та адмінресурсу Лещенка на УП максимально збільшити кількість коментарів до його блогозаписів.
Не має значення у якій формі коментарі і про що саме йдеться.
Дозволений мат, і відверті образи.
Головне – кількість.
Це для того, щоб його блог "сплив" на самий верх у рейтингу блогів УП, подібно тому, як у відстійнику, в очисних спорудах самі великі шматки лайна першими спливають на поверхню...
Не виключено, що за лідерством по кількості коментарів "вимірюється" актуальність допису та популярність блогера Лещенка-Чивокуні. Не виключаю, що передбачена і винагорода від замовника у вигляді бонусів.
Коментатори, ваші коментарі використовують для збільшення плавучості лайна... Безкоштовно!
korin3 _ 13.10.2009 14:28
IP: 94.178.210.---
grafo:
Мать не мать, а Мудру Саламандру запитати треба: чому не буде?
Вона ж працює
Не будет ли для тебя слишком большим потрясением, если я скажу – она работает для тебя. Для меня. Для таких как мы – даже те уроды, которые сейчас ее поливают грязью – втайне на нее надеются – больше не на кого.
... Но не для наших детей.
Для наших детей мало работать – нужно убивать, расстреливать, сажать в тюрьмы.
Если поймешь – выбирай.
YM _ 13.10.2009 14:24
IP: 80.78.42.---
korin3:
Просто для некоторого подвида быдла никогда не дойдет, что у нас, не в Голландии – у нас – если ребенок не научится из стен школы получать нужные оценки без зубрежки – биржа труда ему будет вторым домом.
Будешь быдлом обзываться, буду тебя тоже звать быдлом, только третьим его подвидом. Только, какое отношение весь этот флуд имеет к твоему предідущему флуду про "правильную игру", разберись сначала сам с собой, а потом морочь голову людями своими многозначительными умствованиями.
grafo _ 13.10.2009 14:23
IP: 194.44.153.---
korin3:
grafo:
Приятелю Корін, ну не гарно насміхатися над дідусями
А врешті, не моя ж провина, що Корін записався в юлеботи
Саме ця приналежність і зумовила аксіому, а не моє передбачення
Та ладно, граф, просто не туды нажал... и не над дидусями а над бабусями и не насмихатысь а... ну в общем ты понял...
Звичайно
Уряди приходять і відходять, а ми залишаємося
:))
korin3 _ 13.10.2009 14:21
IP: 94.178.210.---
grafo:
Приятелю Корін, ну не гарно насміхатися над дідусями
А врешті, не моя ж провина, що Корін записався в юлеботи
Саме ця приналежність і зумовила аксіому, а не моє передбачення
Та ладно, граф, просто не туды нажал... и не над дидусями а над бабусями и не насмихатысь а... ну в общем ты понял...
Игрек-минус _ 13.10.2009 14:20
IP: 194.106.218.---
YM _ 13.10.2009 11:51 "...НЕ_ПРО_ЦЕ_РІЧ!!! А про те, що боротися з кризою можливо і навіть треба, НЕ_НАВІШУЮЧИ_ЛОКШИНУ_НА_ВУХА людям."

YM!
Меня зацепила Ваша позиция.

Берусь утверждать, что в нашем относительном мире не может быть абсолютных подходов на все случаи жизни.
Особенно в кризисные периоды нельзя говорить ВСЮ правду ВСЕМУ обществу.

Врач, как правило, не говорит больному всю правду – например, онкологическому больному.
Потому что если сказать всю правду, то пациент может не дожить и до утра.

Не говорят всю правду и даже сознательно лгут людям во время войны.
Потому что если сказать ВСЮ правду, то паника снесёт страну – противнику останется только без боя занять столицу.

Нельзя говорить ВСЮ правду и во время такого масштабного кризиса – люди в своей массе склонны к панике и такая паника снесёт экономику.
А не говоря всю правду, её приходится замещать успокаивающей "локшиной" – а как иначе можно удержать ситуацию?
grafo _ 13.10.2009 14:18
IP: 194.44.153.---
korin3:
львів-750:
А хіба держава не може стати для наших громадян такою собі Португалією, Іспанією, Італією – створювати нові робочі місця, на щастя, ми їмо багато, вдіватися любимо...
Твою мать... – ну, осталось чуть-чуть – ответь себе хотя бы – что для этого нужно? И почему этого у нас при нашей, даже не пенсионной, жизни не будет?!
Мать не мать, а Мудру Саламандру запитати треба: чому не буде?
Вона ж працює
korin3 _ 13.10.2009 14:15
IP: 94.178.210.---
fin2003:
С точки зрения такого высокомерного чистоплюя, как ты, все население Украины делится на противников Тимохи и на ее штатных комментаторов...
Какие ж вы все доверчивые...
korin3 _ 13.10.2009 14:13
IP: 94.178.210.---
львів-750:
А хіба держава не може стати для наших громадян такою собі Португалією, Іспанією, Італією – створювати нові робочі місця, на щастя, ми їмо багато, вдіватися любимо...
Твою мать... – ну, осталось чуть-чуть – ответь себе хотя бы – что для этого нужно? И почему этого у нас при нашей, даже не пенсионной, жизни не будет?!
grafo _ 13.10.2009 14:11
IP: 194.44.153.---
korin3:


grafo:

:))
Должен признать – Вы абсолютно правы. – для Вашей системы координат, ограниченной 8-и классным образованием и старческим маразмом.
Приятелю Корін, ну не гарно насміхатися над дідусями
А врешті, не моя ж провина, що Корін записався в юлеботи
Саме ця приналежність і зумовила аксіому, а не моє передбачення
grafo _ 13.10.2009 14:06
IP: 194.44.153.---
Мацько:
Так, покотиться. Дякуючи всяким баранам що перо беруть до рук замість віника на дворі... Ну й буде вам всім Янукович тоді...
Це ми вже чули: або Тимошенко, або всій Україні – кранти.
Треба вигадати щось нове, кріатівне
:))
korin3 _ 13.10.2009 14:01
IP: 94.178.210.---
YM:
львів-750:
Треба певно бути кОріном, щоб зрозуміти, чому, коли твоя дитина вчиться і приносить хороші оцінки, ти програв.
Ви, пане, не відповідаєте на запитання, а тупо їх запутуєте.
А мо, король голий?
Просто для некоторого подвида быдла никогда не дойдет, что у нас, не в Голландии – у нас – если ребенок не научится из стен школы получать нужные оценки без зубрежки – биржа труда ему будет вторым домом.
Селянка _ 13.10.2009 14:00
IP: 82.193.114.---
Мацько:
Вже всім, окрім Мацьків, зрозуміло, що наступним Президентом стане Пані Прем'єрка. Саме Вона забезпечить нам "какао з чаєм" (до речі, цукром до чаю вже забезпечила). Так давайте хоча б робити вибір із розплющеними очима, а не як сомнамбули з Майдана.
korin3 _ 13.10.2009 13:55
IP: 94.178.210.---
grafo:
korin3:
львів-750:
__ кОрін – ви мудак:))
Ваши аргументы, будьте добры.
"кОрін – ви мудак" – це аксіома, а не гіпотеза.
А ми ж знаємо, що аксіома не потребує доведення (аргументів).
:))
Должен признать – Вы абсолютно правы. – для Вашей системы координат, ограниченной 8-и классным образованием и старческим маразмом.
Elis _ 13.10.2009 13:53
IP: 77.122.3.---
Здається, у попередній статті "Здаю Президент-отель, В. Ющенко" деякі "коментатори" називали Сергія Лещенка юлієфілом чи ще якось, натякаючи на заангажованість. Та, як видно, помилилися. Якби це сталося зі мною, я б, напевно, вибачився перед автором, якого незаслужено образив. Утім, вони, схоже, відпрацьовують 30 срібляників, їм не до вибачення.
А Сергій, не зважаючи ні на що, як завжди, на висоті. Так тримати, колего!
Мацько _ 13.10.2009 13:49
IP: 115.125.253.---
> Мабуть, рейтинг Тимошенко дуже швидко покотиться до низу.
> Всі ж вважали, що Вона за справедливість, а виходить сама
> звичайна брехуха...

Так, покотиться. Дякуючи всяким баранам що перо беруть до рук замість віника на дворі... Ну й буде вам всім Янукович тоді. Буде вам і справедливість, і правда, і чистота, і "какао з чаєм". Правда буде полягати в тому, що українці були рабами та бидлом, рабами й бидлом помруть. За це будете дякувати "плутарям карт" які колупаються в інтриґах та виловлюють "нещирість", не бачачи головного.

Але журналісти – це поверхневі пошуковики інтриг. Це їхній хліб. Не здивуюсь, коли мій коментар витруть наші "щирі блоґґєри", що пишуть ще й з граматичними помилками статті у газети, не знаючи навіть різниці між тире та дефісом...
grafo _ 13.10.2009 13:46
IP: 194.44.153.---
korin3:
львів-750:
__ кОрін – ви мудак:))
Ваши аргументы, будьте добры.
"кОрін – ви мудак" – це аксіома, а не гіпотеза.
А ми ж знаємо, що аксіома не потребує доведення (аргументів).
:))
korin3 _ 13.10.2009 13:45
IP: 94.178.210.---
Ось:
Може Вам невідомо – то нагадую: Уряд України – це ВИКОНАВЧИЙ орган, на відміну від опозиції у ВР. Тож і питати за ВИКОНАННЯ треба з Уряду. Така вже практика склалася у всьому цивілізованому світі
То, что ты пишешь писать можно только за деньги – такое оно бездарно тупое для унылой быдлоты.
Эта страна – НЕ цивилизованный мир – заруби себе это на носу.
И второе – ДА! – правительство у нас – это козел отпущения со времен Чмы – им, этим правительством (и премьером) всегда прикрывали собственную жадность, бездарность и сволочность. И прыщавый точно так же к этому относится и менял премьеров точно так же – чтобы не стали конкурентами на выборах.
Вот только сейчас им не обломится – и таким как ты – рученки коротки.
И отвечать, наконец, будет тот, кому и положено.
YM _ 13.10.2009 13:44
IP: 80.78.42.---
korin3:
Для танкистов? Правильная игра – та, которая ведет к выигрышу. Например. У тебя ребенок учится. Ты настаиваешь, чтобы он хорошо учился, чтобы иметь хорошие отметки. В этом случае ты проиграл.
Всё, сдаюсь – для меня это непосильно. Если "Вона – працює" или спам здешних юлеботов (людей, пишущих конкретные ответы по существу на комменты, я в виду не имею) – это правильная игра, то такое – для очень высоких интеллектуалов, мне это понять не дано;)
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 13:43
IP: 95.133.121.---
Здається, Сергій Лещенко здорово плутає карти БЮТівцям.
Там уже підготували новий Український нарив, а тут виявляється, що вони звичайнісінькі політичні шахраї.
Мабуть, рейтинг Тимошенко дуже швидко покотиться до низу. Всі ж вважали, що Вона за справедливість, а виходить сама звичайна брехуха...
: (
львів-750 _ 13.10.2009 13:39
IP: 194.44.241.---
korin3:
Ты настаиваешь, чтобы он хорошо учился, чтобы иметь хорошие отметки. В этом случае ты проиграл.

__ Ну-да?
Треба певно бути кОріном, щоб зрозуміти, чому, коли твоя дитина вчиться і приносить хороші оцінки, ти програв.
Ви, пане, не відповідаєте на запитання, а тупо їх запутуєте.
А мо, король голий?
grafo _ 13.10.2009 13:36
IP: 194.44.153.---
fin2003:
grafo _ 13.10.2009 13:06
А потом, вас, галициянських свидомитов, или Юлька, или на худой конец, Янек, дай Бог прижмут, как вы пытаетесь под себя поджать всю Украину. Продолжайте пыхтеть тут, пытаясь мессию вытащить из 2%-в. Труп уже почти захоронен. Хотя перед сном потел, и это хорошо, полезно.
Так ти не тіки юлькін симпатик, а ще і українофоб?
Про 2% триндіти тут не треба, не детішки, як кажеш, тут зібралися.
Як для трупа Ющенко пристойно виглядає, і ще невідомо, як він розкоаде пасьянс.
І чого б це Юлька присмирніла так останнім часом, якщо Ющ уже списаний?
Навіть із космосом уже не зачіпається, а ПРОСИТЬ не підвищувати тарифи?
А таку круту дєвчонку з себе корчила
:))
ХведорХ _ 13.10.2009 13:36
IP: 174.96.18.---
Осмомысл-Та головне-давайте не відхилятись від теми: а вона проста – Йуля (ВОНА САМА) висунула кілька програм і теоретично мала б їх виконувати, чи НАМАГАТИСЬ РЕАЛЬНО виконати! Але жодного кроку по виконанню та впровадженню таких ідей вона не виконала! Це називається обман! Обманюють лохів та ворогів. Ви для неї хто?

Так хто ж такие пересични украинци для ПесдЮли??Я думаю лохи!!
Alexander_II _ 13.10.2009 13:36
IP: 89.252.9.---
2 Сергій Лещенко
"Повторюю – де виконання Тимошенко "антикорупційного прориву"?"

Ну, що ви, Сергію? Не буде ж Юля особисто з корупціонерами боротися – їй для цього потрібні вірні, перевірені кадри. Саме для цих цілей вона набрала їх до лав БЮТ. Ось, наприклад, Лозінський – навіть по лісі корупціонерів відстрілює, за країну дбає... А чия це заслуга? Хто його депутатством озброїв? Ось вам і Юліна боротьба з корупцією. А заодно і моя аргументована відповідь на ваше запитання.
Ось _ 13.10.2009 13:35
IP: 95.133.3.---
korin3:
< предвыборную политтехнологию в Сети. Таких технологий было десятки и сотни.
После выборов она умерла а через несколько лет была уничтожена.
Почему Лещенко выбрал именно ее? А не скажем, скандальные сайты с Януковичем,
Може Вам невідомо – то нагадую: Уряд України – це ВИКОНАВЧИЙ орган, на відміну від опозиції у ВР. Тож і питати за ВИКОНАННЯ треба з Уряду. Така вже практика склалася у всьому цивілізованому світі
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter