Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
ValterSkott _ 13.10.2009 19:06
IP: 95.135.45.---
grafo:
ValterSkott:
Уважаемый Сергей, может Вы всё-таки начнёте писать что-то интересное?
І хіба не виконання попередніх обіцянок і зобов'язань кандидата, що так пнеться у президенти, зовсім-зовсім не цікаво?
Дивина
На Заході, винаходами якого тут більшість користуються (компи, Інет), така особа зникла би з політикуму назавжди
Перед тем как критиковать, внимательно посматрети на себя, последите за своими действиями и за действиями политиков тех кого Вы поддерживаете, Тимошенко сделала всё что от неё зависило!!!
Віктор_Дніпров _ 13.10.2009 18:45
IP: 93.72.184.---
Цікава дискусія про-контра. А де ж конструктив? В томуЮ що леді Ю Геть? А кого не Геть? Хіба що голову національного Банку, а то перекриє кисень – і заживемо в Чаді:)

А може хтось скаже, як заставити ту ж пані Юлію виконати хоть оце: "Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.
Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців"

Інакше, дійсно, нас чекає прорив, чи провалля...
YM _ 13.10.2009 18:08
IP: 80.78.42.---
USU:
Всегда внимательно читаю Ваши посты и замечаю, что часто с Вами солидарен.
Вас объединяет общая цель:)
Забанять USU...
Да ладно Вам, тут, смторю, и не таких не банят;)
grafo _ 13.10.2009 18:07
IP: 194.44.153.---
USU:
grafo _ 13.10.2009 17:33 Wrote:
Припустімо Лещенко прийняв барбовал і зайшов на вказаний сайт.
І що далі?
Завтра на рано...

Забанять USU...
Прям таки
Якщо Чаленка не чіпають, то кількя рядків USU статус Лещенка не підірвуть
:))
USU _ 13.10.2009 17:58
IP: 194.146.140.---
Игрек-минус.
Привет Вам!:

Всегда внимательно читаю Ваши посты и замечаю, что часто с Вами солидарен.
Вам как военному человеку абсолютно ясно, что успех плана зависит от сопротивления оппонента. Увы, эту аксиому мы наблюдаем в политической жизни. Изо всех глоток исходит такая забота о народе, что скоро державы не останется (шоб Йульке не досталася).

grafo _ 13.10.2009 17:33 Wrote:
Припустімо Лещенко прийняв барбовал і зайшов на вказаний сайт.
І що далі?
Завтра на рано...

Забанять USU...
львів-750 _ 13.10.2009 17:54
IP: 194.44.241.---
Игрек-минус:
В математической логике существуют теоремы:
- "Из ложного Х следует всё, что угодно"
- "Истинное Y следует из чего угодно"

Вот так с "правдой" и "неправдой" в политике.

___З достеменного не слідує нічого, окрім вірного

З помилкового виходить все, що завгодно

Тобто з брехні вийде ВСЕ,ЩО ЗАВГОДНО.
А з правди, нічого окрім правди.
YM _ 13.10.2009 17:51
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Несомненно, надо добавить – иначе без этой "аксиомы" будет функциональная неполнота нашей теории...

P.S. Надо уходить.
Наша "явочная квартира" для дискуссий остаётся? На мой взгляд, её можно периодически использовать для спокойного общения.
Думаю, что вполне можно пользоваться, пока не прогонят, а, с другой стороны, какой им смысл?:)

Самое интересно, что практически все наши комменты были по теме той статьи и продолжают её – видимо тема "ВОНА" неисчерпаема...
Если уже С.Лещенко прочит её в президенты, а уж он-то в этих делах похлеще нас с Вами разбирается;)
Игрек-минус _ 13.10.2009 17:46
IP: 194.106.218.---
YM _ 13.10.2009 17:30 "Игрек-минус:...Так представьте себе, если эту сладкую парочку ещё усилить аксиомой "Всё относительно" – тут уже сразу не до формальной логики станет;) "

YM!
Несомненно, надо добавить – иначе без этой "аксиомы" будет функциональная неполнота нашей теории...

P.S. Надо уходить.
Наша "явочная квартира" для дискуссий остаётся? На мой взгляд, её можно периодически использовать для спокойного общения.
Самое интересно, что практически все наши комменты были по теме той статьи и продолжают её – видимо тема "ВОНА" неисчерпаема...
grafo _ 13.10.2009 17:33
IP: 194.44.153.---
USU:
Just no comment.

>Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.
З грудня 2007 pоку Ю.В.Тимошенко відповідає за інший сайт.
Пане Лещенко, приймить барбовал і, будь ласка, зайдіть [URL]на сайт КМУ http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=104231107&cat_id=47292901[/URL].
Припустімо Лещенко прийняв барбовал і зайшов на вказаний сайт.
І що далі?
Завтра на рано прорвуть всі 12 пунктів "Прориву"?

Невже всі юлики настільки Homo primitivus, що не вкурюєте: мова не про Лещенко, і що він побачив, а що прогавив.
Мова про КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ, яка ХРОНІЧНО БРЕШЕ народові й намагається всіх ОБЛАПОШИТИ.

Вже би краще безтурботно усміхалася, як Янукович.
Менше гріху мала б.
Игрек-минус _ 13.10.2009 17:33
IP: 194.106.218.---
USU _ 13.10.2009 17:23 "...Пане Лещенко, приймить барбовал і, будь ласка, зайдіть [URL]на сайт КМУ"

USU – Вам привет!


А что касается пана Лещенко, то он Вам не ответит, потому что информация по вашей ссылке на сайт КМУ не вписывается в "концепцию" блога...
YM _ 13.10.2009 17:30
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:

YM!
В математической логике существуют теоремы:
- "Из ложного Х следует всё, что угодно"
- "Истинное Y следует из чего угодно"

Вот так с "правдой" и "неправдой" в политике.
Так представьте себе, если эту сладкую парочку ещё усилить аксиомой "Всё относительно" – тут уже сразу не до формальной логики станет;)
YM _ 13.10.2009 17:28
IP: 80.78.42.---
львів-750:
___ Дивна людини, Історичка. Тільки її згадаєш, вона тут як тут. А я б так не змогла. Коли вже відкриваю коментарі, то завжди виникає бажання щось наклацати. А так...виглядає, ніби ти спостерігаєш за коханням інших:-))
Навіть і коли не згадуєш, теж невідомо звідки з'являється – справжній боєц нєвідімого фронта:-)
Игрек-минус _ 13.10.2009 17:25
IP: 194.106.218.---
YM!
В математической логике существуют теоремы:
- "Из ложного Х следует всё, что угодно"
- "Истинное Y следует из чего угодно"

Вот так с "правдой" и "неправдой" в политике.
USU _ 13.10.2009 17:23
IP: 194.146.140.---
Just no comment.

>Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.
З грудня 2007 pоку Ю.В.Тимошенко відповідає за інший сайт.
Пане Лещенко, приймить барбовал і, будь ласка, зайдіть [URL]на сайт КМУ http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=104231107&cat_id=47292901[/URL].
Игрек-минус _ 13.10.2009 17:16
IP: 194.106.218.---
YM _ 13.10.2009 16:43 "Игрек-минус:...С одной стороны, Вы совершенно правы, но если мы станем в политических блогах исходить из подобных аксиом, тогда уж точно дискуссия превратится в полный туман, а нам разве это нужно? Хотя, кому что:-) "

YM!
Без аксиом, в том числе и в политических дискуссиях, невозможно прийти к взаимопониманию – будет разговор глухого со слепым.

А что касается именно этой "аксиомы", то на ней построена вся реальная политика в любой реальной стране – другого никто не придумал.
grafo _ 13.10.2009 17:12
IP: 194.44.153.---
Игрек-минус:
Да ну что Вы, пане Трегубенко? – Ни в коем разе, только некоторые из вашего списка...На мой взгляд, конечно...
Вчить вас тут YM, вчить... Жодного прогресу.
Наче в школі: козявки з носа добуваєте, замість осмислювати прочитане

Треба писати:
На мой добросовестный (недобросовестный) субъективный взгляд, конечно...
:))
YM _ 13.10.2009 17:11
IP: 80.78.42.---
grafo:
Игреку-минусе, не треба намагатися відповідати за опонентів, YM так гарно все розклав і пояснив, як у Букварі.
Це він не із зла, просто людина дуже хоче, щоб Тимошенко будь за що стала Президентом. А я йому вже досить довго кажу, що нехай собі буде, але тільки, вибачте, не впарює нам, як дурням те, що весь цей час впарює. Але ж і на це чомусь не погоджуються:)
korvin3 _ 13.10.2009 17:08
IP: 94.178.210.---
Игрек-минус:
Всё относительно – относительно и это.
Не говоря всю правду, "пустоту" обязательно надо будет чем-то заполнить – и это "чем-то" уже будет неправдой.
Это "что-то" будет хуже неправды. Оно посеет растерянность у неподготовленной аудитории... а урожаем станет толпа лохов, которым теперь уже можно вешать все, что угодно.
grafo _ 13.10.2009 17:05
IP: 194.44.153.---
львів-750:
А так...виглядає, ніби ти спостерігаєш за коханням інших:-))
А шо робити, коли вже нічого не залишається?
На безриб'ї і рак годиться
:))
korvin3 _ 13.10.2009 17:03
IP: 94.178.210.---
YM:
Славный был малый – Остап Бендер, но, кажется, и его не самая завидная участь постигла. Но как бы там ни было, Остап Бендер это в любом случае шаг вперёд
Что же – не будем чокаться...
YM _ 13.10.2009 16:59
IP: 80.78.42.---
Селян:
Кризис, борьба, жертвы... кого-то подло убивают а кто-то продолжает тупо но культурно втирать, что он не клон. Местного разлива.

- Жизнь! – сказал Остап.-Жертва! Что вы знаете о жизни и о жертвах? Вы думаете, что, если вас выселили из особняка, вы знаете жизнь? И если у вас реквизировали поддельную китайскую вазу, то это жертва? Жизнь, господа присяжные заседатели, это сложная штука, но, господа присяжные заседатели, эта сложная штука открывается просто, как ящик. Надо только уметь его открыть. Кто не может открыть, тот пропадает.
Славный был малый – Остап Бендер, но, кажется, и его не самая завидная участь постигла. Но как бы там ни было, Остап Бендер это в любом случае шаг вперёд по сравнению с "Ёжиком в тумане", которого одно время здесь так рьяно цитировал один бютофанат.
Игрек-минус _ 13.10.2009 16:59
IP: 194.106.218.---
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 16:28 "Так от, я, Сергій Трегубенко, постараюся зробити все можливе..."

Пане Трегубенко!
Вы прямо, как присягу принимаете перед строем...Тронуло...

Вы только не надорвитесь – а то страна не переживёт такого...
львів-750 _ 13.10.2009 16:58
IP: 194.44.241.---
YM:
львів-750:Уважаемая львів-750, мабуть захотілось рідних поросяток скуштувати, бо польскі вже остогидли?
__ Ви би тут не партачили, бо вас навіть інтернет вже не терпить – глючить на рівному місці.
Не вимагайте неможливе!:)
___ Дивна людини, Історичка. Тільки її згадаєш, вона тут як тут. А я б так не змогла.
Коли вже відкриваю коментарі, то завжди виникає бажання щось наклацати. А так...виглядає, ніби ти спостерігаєш за коханням інших:-))
Игрек-минус _ 13.10.2009 16:56
IP: 194.106.218.---
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 16:28 "Дякую за прямоту. Саме так Тимошенко і діє.
Трегубенко, Лещенко, читачі УП, вся Україна – це стадо дебільних баранів, котрим нічого казати не можна..."


Да ну что Вы, пане Трегубенко? – Ни в коем разе, только некоторые из вашего списка...На мой взгляд, конечно...
grafo _ 13.10.2009 16:51
IP: 194.44.153.---
Игрек-минус:
[grafo!
Вы всё-таки признаёте – "лучшие" в мире банкиры грабили страну?
Если ТАК, то идём дальше.

Ваше предположение "Вона чекала, що вони до виборів подяляться" скорее всего основано на ваших собственных представлениях о том, как бы Вы работали на посту премьера.
ТАК?
Видимо ТАК.

Снова идём дальше.
С учётом вышеозначенного, весьма симптоматично и ваше утверждение "а коли зрозуміла, що вже всім остогидла і ніхто їй бабла давати не буде, вирішила всім насвинити"
Тут, как говорится, всё логично – каждый судит по себе...
ТАК?
Не так.
1. Не визнаю, що всі банкіри грабували. До рішення суду.
2. Моє твердження обгрунтоване на аналізі дій премєра, а не гіпотетичному, що я робив би на її місці. До речі, сьогодні я вже відповів на таке питання: "Я би не крав".
3. У нас тепер кожний судить по прем'єру
:))
Игреку-минусе, не треба намагатися відповідати за опонентів, YM так гарно все розклав і пояснив, як у Букварі.
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter