Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Игрек-минус _ 14.10.2009 16:44
IP: 194.106.218.---
USU _ 14.10.2009 16:41 "Вітаю блогерів та відвідувачів УП зі святом Покрови. Игрек-минус – персональный привет!"

USU – взаимно!
Игрек-минус _ 14.10.2009 16:42
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:25 "Игрек-минус:...Ну "свой" Де Голль – это был бы для нас, наверное, не худший вариант, только где его взять?"

Как где?!!! – "Кто нэ слэп, тот видит" (Л.П.Берия)
USU _ 14.10.2009 16:41
IP: 194.146.140.---
Вітаю блогерів та відвідувачів УП зі святом Покрови.

Игрек-минус – персональный привет!

to YM_13.10.2009 22:07
Чтобы не мыть кости флудом скажу, что недостатком ПМ я считаю стратегирование по критерию Сэвиджа (наивная), а надо бы по критерию Вальда (с нашими-то придурками):)
А вообще, хотелось бы, чтобы ПМ цитировала не только Эсхила, но и Рейгана по подаренной книжке.

до Сергій_Трегубенко_13.10.2009 21:24
По-перше, у цьому блозі я не побачив, що "Сергій Лещенко зловив БЮТ на відвертій брехні". Блогер (Лещенко) лише констатував, що помінявся контент окремого сайту. Натомість блогер не помітив, що політична декларація намірів від 2007р. знайшла відповідне втілення в робочому документі КМУ (ПОСТАНОВА від 16 січня 2008 р. N14 Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків").
Текст додається отут:
www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=104231107

(далі буде)
YM _ 14.10.2009 16:36
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
Тоді Ви не зрозуміли мене з самого початку. Симпатії-антипатії щодо Юлі, у даному випадку, мене не цікавлять. Ми обговорюємо на блозі Сергія Лещенка його Статтю.
Художник цікавиться роботою іншого художника – ні?:)
Подивіться назву.:) "Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ". Тобто суб'ект нашої уваги PR-технолог від БЮТ... А я про його роль, вплив на нас, читачів та на Юлю...:)
Вибачайте, якщо щось не так...
Та нічого;) Але мене чогось більше цікавить, що буде з країною та нами самими. Не думаю, що і Сергій написав цю статтю, щоб послухати про свої журналістські знахідки чи помилки. Про це на мою думку взагалі краще вести бесіду в приваті. Але якщо Медведєв до Вас дослухається, теж непогано буде;)
Игрек-минус _ 14.10.2009 16:30
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 16:12 "Игрек-минус:...Так плохо как раз то, что когда это превращается в самоцель, то в качестве средства её достижения легко используются пагубные для страны средства..."

Что такое "пагубные для страны средства"?

Вот, к примеру, манипуляции со стабильность национальной валюты для раскачивания экономики с целью свержения оппонента – это пагубное для страны средство?

Или ещё пример: голословное, без доказательств обвинение главы правительства в государственной измене, опять же для его (её) отстранения от власти – это какое средство?

А как определить "самоцель" от просто достижения цели – взятие власти?
Которая, то есть власть, в свою очередь – есть средство для достижения других целей?
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 16:25
IP: 93.72.184.---
YM:
Віктор_Дніпров:
Мова-то взагалі йде про діючого Прем'єр-міністра і кандидата в Президенти України – у Вас склалося інше враження?
Тоді Ви не зрозуміли мене з самого початку. Симпатії-антипатії щодо Юлі, у даному випадку, мене не цікавлять. Ми обговорюємо на блозі Сергія Лещенка його Статтю. Подивіться назву.:) "Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ". Тобто суб'ект нашої уваги PR-технолог від БЮТ... А я про його роль, вплив на нас, читачів та на Юлю...:)
Вибачайте, якщо щось не так...
YM _ 14.10.2009 16:25
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
И поставили, кстати правильно: главная причина бед-это тотальная коррупция по срезу всего общества.
Складывается впечатление, что благодаря нашему премьеру и её специфическим методам обращения недавних "коррупционеров" в союзников, общество уже скоро перестаёт слово "коррупция" воспринимать не то что как беду, а вообще как нечто серьёзное.
А вот что такое "НЕ ПОПУЛИСТСКИЙ, выход из положения" – это спорно.
Надеюсь, что Вы-то меня поняли, а остальным можете это не рассказывать:-)
Да и диапазон мер велик – от радикальных типа "Пиночет" до вполне мягких типа "Де Голль".
Ну "свой" Де Голль – это был бы для нас, наверное, не худший вариант, только где его взять?
Но и там, и там лидеру нужна поддержка общества, а значит ПОПУЛЯРНОСТЬ – и получается, что как ни верти, а без ПОПУЛИЗМА не обойтись...
Не думаю, что Де Голль рассказывал французскому народу о перевыполнении госбюджета при огромном недоборе средств.
YM _ 14.10.2009 16:12
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Что Вы имеете ввиду, когда с осуждением (или нет?) пишете – "взять под контроль КАК МОЖНО БОЛЬШЕ ИНСТИТУТОВ ВЛАСТИ в результате выборов" Что в этом плохого?
Так плохо как раз то, что когда это превращается в самоцель, то в качестве средства её достижения легко используются пагубные для страны средства, которые ласкают ухо человека, плохо понимающего о чём идёт речь, но направленные на то, чтобы понравиться этому человеку c целью получения его голоса на выборах.
Игрек-минус _ 14.10.2009 16:09
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 12:10 "...Правильные действия – это поставить ЧЕСТНЫЙ и правильный диагноз болезни, которой больна страна, и предложить правильный, именно НЕ ПОПУЛИСТСКИЙ, выход из положения. Но при этом действительно есть одна проблема – можно не получить поддержку на выборах..."

YM!
Ну уж диагноз то поставили уже все, кому не лень...
И поставили, кстати" правильно: главная причина бед – это тотальная коррупция по срезу всего общества.

А вот что такое "НЕ ПОПУЛИСТСКИЙ, выход из положения" – это спорно.
Да и диапазон мер велик – от радикальных типа "Пиночет" до вполне мягких типа "Де Голль".

Но и там, и там лидеру нужна поддержка общества, а значит ПОПУЛЯРНОСТЬ – и получается, что как ни верти, а без ПОПУЛИЗМА не обойтись...
YM _ 14.10.2009 16:06
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
Зараз Ви реагуєте на кого-що? На Юлю, чи на написене Сергієм чи Віктором Дніпрвим?
Мова-то взагалі йде про діючого Прем'єр-міністра і кандидата в Президенти України – у Вас склалося інше враження?
mrs-K _ 14.10.2009 15:58
IP: 92.49.244.---
продовження
Щось я не читала запитань щодо того, як створювались ці ради, хто до них увійшов, ким був рекомендаваний. А чому б громадскості, у тому числі, і журналістам не поцікавитись хто і що від нашого імені рекомендує уряду...
І останнє щодо тези автора, що журналіст має бути в опозиції до будь-якої влади. Можливо й так, але ж не за принципом "а баба яга проти".
Игрек-минус _ 14.10.2009 15:56
IP: 194.106.218.---
YM _ 14.10.2009 12:10 "...Популизм в подобном исполнении по определению не может быть верным, т.к. он изначально направлен на то, чтобы банально понравиться избирателям с целью взять под контроль КАК МОЖНО БОЛЬШЕ ИНСТИТУТОВ ВЛАСТИ в результате выборов..."

YM!
Что Вы имеете ввиду, когда с осуждением (или нет?) пишете – "взять под контроль КАК МОЖНО БОЛЬШЕ ИНСТИТУТОВ ВЛАСТИ в результате выборов"

Ведь демократические выборы в любой стране и ставят своей целью взять как можно больше власти для партии – желательно одновременно получить большинство и в парламент, и занять президентский пост.

Что в этом плохого?
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 15:54
IP: 93.72.184.---
YM:
Віктор_Дніпров:
Та нічого вони (PR-найманці) не "вважають" і не "хочуть", окрім отримати матеріальний зиск за свою роботу. Роздмухують протиріччя в суспільстві якраз вони, чудово розуміючи, що "популістика" – це основа таких Ко. Не виключення й шановна (sic) Українська правда.
Тобто всі казки про наше життя і економіку, що розповідає Прем'єр-міністр Ви пояснюєте виключно бурхливою PR-діяльністю Медведєва з його матеріальною зацікавленістю?
Ви неуважні і робите висновки протилежні тим, які хотів би довести. Зараз Ви реагуєте на кого-що? На Юлю, чи на написене Сергієм чи Віктором Дніпрвим? Мєдвєдєв аналізує, подає Юлі інформацію, вивчає настрої. Пропонує ті чи інші заходи відповідно до ситуації, шо є в країні. Як він ПОДАСТЬ (інформацію), як викладе, з яким відношенням – ось в цьому справа. При чому тут бурхлива діяльність, коли в нього купа обов"язків... Як і в Юлі, чи Президента. Тільки Ющенко лінивий і нездарний, а Юля – жінка...
YM _ 14.10.2009 15:38
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
Та нічого вони (PR-найманці) не "вважають" і не "хочуть", окрім отримати матеріальний зиск за свою роботу. Роздмухують протиріччя в суспільстві якраз вони, чудово розуміючи, що "популістика" – це основа таких Ко. Не виключення й шановна (sic) Українська правда.
Тобто всі казки про наше життя і економіку, що розповідає Прем'єр-міністр Ви пояснюєте виключно бурхливою PR-діяльністю Медведєва з його матеріальною зацікавленістю? І виключно тим же пояснюється те, що робить С.Лещенко? Хоч я не стану заперечувати наявність і таких мотивів, але якось дуже все просто у Ваших міркуваннях виглядає, а тому вони і викликають відчуття якоїсь дуже спрощеної та неповної картини.
mrs-K _ 14.10.2009 15:35
IP: 92.49.244.---
Усім хто звернув увагу на мій коментар. Я хотіла сказати єдине – не все так просто, як здається багатьом дописувачам і автору, у тому числі. Не зможуть зробити щось значне у житті країни ні БЮТ, ні ПР, ні буть-хто інший опираючись тільки на власні сили. Хіба що отримають підтримку десь відсотків у 60. Цю сакраметальну цифру почула у 2001 році від Ющенка на зустрічі з інтелігенцією в Будинку вчителя. Він тоді вважав, що саме така підтримки йому потрібна, щоб у нас була демократія etc., etc. Як виявилось, і цього (у всякому разі для нього) замало. Тому, на мій погляд, якщо усі політики не усвідомлять, що досить стояти, впершись рогами, ми таки дійдемо до повної руїни. Декілька слів про громадський контроль. Дуже легко переконатись, що практично при всіх центральних органах виконавчої влади створені громадські ради – зайдіть на їх сайти і переконаєтесь. Там можна і їх персональні списки знайти. Створювались вони на виконання постанови КМУ ще за часів Кучми самими ж цими органами.
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 13:35
IP: 93.72.184.---
YM:
Та нічого вони (PR-найманці) не "вважають" і не "хочуть", окрім отримати матеріальний зиск за свою роботу. Роздмухують протиріччя в суспільстві якраз вони, чудово розуміючи, що "популістика" – це основа таких Ко. Не виключення й шановна (sic) Українська правда. А що залишається журналістам, як не шукати сенцації та породжувати скандали... Чим то треба підтримувати інтерес читача...
Але коли є розуміння, що ти є частиною цього суспільства, і що брудний PR – тимчасовий заробіток, а далі треба просто жити, то, ймовірно, рівень нформаційних війн зійде до розумного мінімуму. Авантюрна журналістика, на жаль, домінує. Всім хочеться відразу мільйон, чи королеву. Життя в проголодь вимушує...
А ось Мєдвєдеву пора вже зупинитись і почати використовувати можливості PR у конструктивному руслі.
YM _ 14.10.2009 12:37
IP: 80.78.42.---
Историчка:
Кохайтесь, шановні YM і львів-750, і не відволікайтесь. Ви один одного варті.
Ну вот и на этот раз – картина Репина "Не ждали":)
Историчка _ 14.10.2009 12:31
IP: 193.239.180.---
львів-750 _ 13.10.2009 16:58 -----А так...виглядає, ніби ти спостерігаєш за коханням інших:-))
YM _ 13.10.2009 17:28 ----Навіть і коли не згадуєш, теж невідомо звідки з'являється – справжній боєц нєвідімого фронта:-)

Кохайтесь, шановні YM і львів-750, і не відволікайтесь. Ви один одного варті.
YM _ 14.10.2009 12:27
IP: 80.78.42.---
Віктор_Дніпров:
У даному випадку О.Мєдвєдєву треба було б змінити стратегію PR. Не обов"язково рвати на собі чуб, мовчки визнати неефективнісь своїх популістських технологій і зайнятись реальною справою – долучитись до опрацювання Програми (намірів, дій, наслідків) чи Прем"єра, чи Кандидата в Президенти...
От САМЕ ЦЕ, наприклад, я шанувальникам БЮТ весь час і пропоную, але ж, по-перше, діяти у такий спосіб НАБАГАТО СКЛАДНІШЕ, аніж керуватися обраною ними "стратегією". А по-друге, мені здається, що вони і не вважають це за доцільне, бо хочуть перетягнути на свій бік просто арифметичну більшість виборців, переважна частина яких і справді не замислюються над таким речами, як макроекономічні показники, збалансований бюджет і т.п.
І це – одна з глибинних вад демократії, коли вибір осіб на державні посади здійснюється людьми, що не можуть кваліфіковано і свідомо оцінити те, що їм пропонують кандидати. Але хто може запропонувати, щось краще?
Стрелец _ 14.10.2009 12:12
IP: 109.72.119.---
Кислинские, Лещенки, Карасевы..., если есть факты надо идти в суд, а не тявкать из под воротни... А почему Лещенко прячет свое лицо (как Гюльчатай), есть причины?!
YM _ 14.10.2009 12:10
IP: 80.78.42.---
rumata2:Прошу прощение, что отвечаю, не являясь при этом Сергеем, но, очень надеюсь, что публичный статус блога позволяет мне это сделать.
И действия Тимошенко, да популизм, но они верны, например по местному самоуправлению.И т.д. и т.д.
На мой взгляд, это утверждение является глубоко ошибочным по самой своей сути. Популизм в подобном исполнении по определению не может быть верным, т.к. он изначально направлен на то, чтобы банально понравиться избирателям с целью взять под контроль КАК МОЖНО БОЛЬШЕ ИНСТИТУТОВ ВЛАСТИ в результате выборов. Правильные действия – это поставить ЧЕСТНЫЙ и правильный диагноз болезни, которой больна страна, и предложить правильный, именно НЕ ПОПУЛИСТСКИЙ, выход из положения. Но при этом действительно есть одна проблема – можно не получить поддержку на выборах, так речь идёт об этом? По-моему дело обстоит именно так.
Віктор_Дніпров _ 14.10.2009 12:01
IP: 93.72.184.---
rumata2:
На Тимошенко я смотрю и оцениваю... По акциям "Украина без Кучмы", ее роль в оранжевой революции. Да она популистка... А команда Тимошенко, да не идеальна, да бывают проколы...но эта команда, мне по душе (в основном). И действия Тимошенко, да популизм, но они верны, ...И т.д. и т.д.
Шановний Румата2! Навіщо ж стільки слів? Сергій Л. добре робить свою справу, шукає компромат, і подає інформацію, як компромат. Це його хліб, джерело існування. Ви просто ведетесь на його PR. Популізм – це завжди погано, він не виправдовує політика, а принижує гідність народу. Це сучасна епідемія, чума ХХІ ст-тя. Чи Ви вважаєте, що Вас треба годувати обіцянками? У даному випадку О.Мєдвєдєву треба було б змінити стратегію PR. Не обов"язково рвати на собі чуб, мовчки визнати неефективнісь своїх популістських технологій і зайнятись реальною справою – долучитись до опрацювання Програми (намірів, дій, наслідків) чи Прем"єра, чи Кандидата в Президенти...
YM _ 14.10.2009 11:49
IP: 80.78.42.---
korvin3:
Не сыпь хоть ты мне соль на раны... – не "что такое" а "кому"...
А к тебе, бедняга, какое это имеет отношение?;)
YM _ 14.10.2009 11:47
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Я Вам на "явке" оставил коммент – если будет время, загляниете...
Уже ответил:)
MontyPython _ 14.10.2009 10:13
IP: 92.113.104.---
Сергій_Трегубенко:
MontyPython:
Серега Лещенка -Кыслинский укржурналистики
Мої думки по ситуації з Вакарчуком і Кислинським – http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206495550.
Пан Сергій_Трегубенко – ваши "думки" для кассы укрправды
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter