Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Игрек-минус _ 13.10.2009 15:39
IP: 194.106.218.---
львів-750 _ 13.10.2009 15:13 "Игрек-минус:...Перепрошую, а вийти на ТБ і сказати "всю правду" про банк, при чому, оперуючи ніким не підтвердженими фактами, і як тепер з"ясувалося, брехнею – МОЖНА?..."

Мадам!
По подробнее пожалуйста – о каком банке речь?
Уж не о "Надрах" ли?! – А кого же тогда объявили в международный розыск?

И не надо считать своих оппонентов глупее себя – Тимошенко четыре месяца молчала, рассчитывая что "лучшие" в мире банкиры всё-таки остановятся.
Ну а когда стало ясно, что не остановятся – вот только тогда вышла со своим заявлением об афёреах в НБУ, "Надрах" и прочее, прочее...
Историчка _ 13.10.2009 15:34
IP: 193.239.180.---
Уважаемый Сергій Лещенко, а не могли бы Вы разыскать, как Юлия Владимировна обещала настроить свиноферм по датской технологии и завалить Украину датскими поросятами. Они до сих пор стоят у меня перед глазами, как живые.
grafo _ 13.10.2009 15:25
IP: 194.44.153.---
USU:
От якби він зайшов на http://www.yuschenko.com.ua/, мабуть був би в c8шоці.
***
Чомусь не в шоці.
Це мова про той сайт, що знаходиться на сайті
www.robtex.com/.../yuschenko.com.ua.html
Тимошенко ще не такі робила підстави, вірніше прохіндеї, що біля Турчинова труться
Слабо
:))
Генератор _ 13.10.2009 15:22
IP: 95.133.73.---
korin3:
А, точно це не стандарт це попередня оплата, все принципово!
Игрек-минус _ 13.10.2009 15:20
IP: 194.106.218.---
YM _ 13.10.2009 14:34 Игрек-минус:...Меня Ваша характеристика Лещенко тоже, но я сдержался"

Я попытался охарактеризовать не Лещенко, а его методы работы – это, согласитесь, разные вещи.
Этот журналист в своих материалах очевидным образом предвзят по отношению к одному политику – к Тимошенко.

Есть такие понятия, как объективность и необъективность – только нет между ними чёткой грани.
Но вот что интересно – чёткой грани нет, а люди всё равно чувствуют черту.

Вот так и в этом блоге: автором взята предвыборная программа БЮТ двух летней давности, когда о предстоящем кризисе не знал даже президент США, и экстраполируется на сегодняшнюю ситуацию – "Не выполнила!"

Да! – не выполнила не всё.
Причин масса, среди которых главная – циничные действия "партнёров" по срыву выполнения программы.
Примеры?
Блокада приватизации в момент самых высоких цен, слив миллиардов рефинансирования в карманы "свих" банкиров, срыв указами даже попыток перевода армии на контракт...
korin3 _ 13.10.2009 15:18
IP: 94.178.210.---
Генератор:
Хто голосував за Пороха на міністра?
Где двойные стандарты?
львів-750 _ 13.10.2009 15:13
IP: 194.44.241.---
Игрек-минус:
Нельзя говорить ВСЮ правду и во время такого масштабного кризиса – люди в своей массе склонны к панике и такая паника снесёт экономику.

__ Перепрошую, а вийти на ТБ і сказати "всю правду"/B]про банк, при чому, оперуючи ніким не підтвердженими фактами, і як тепер з"ясувалося, брехнею – МОЖНА?
У такому випадку, банк спеціально хотіли розвалити, бо іншої причини таке робити я не бачу.
А хворому правду треба казати у будь-якому випадку, ну хоча б для того, щоб він встиг завершити свої справи на тому світі і підготуватися до Вічності.

USU _ 13.10.2009 15:08
IP: 194.146.140.---
>... – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.
Сайти – наче живі істоти – народжуються, ростуть, хворіють і навіть гинуть.
>Я був дуже пригнічений.
Пан Сергій занадто чутливий. От якби він зайшов на http://www.yuschenko.com.ua/, мабуть був би в c8шоці.
USU _ 13.10.2009 15:05
IP: 194.146.140.---
Десь я це вже чув. "Два роки тому ВОНА обіцяла...". І від кого я це чув? Агеж, пригадую, саме від тих, хто казав "дапашліви" скорочуючи прожитк.мінімум.

>Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера...
imho: Цілком нормально, що ПМ доручає (цейтнот, бо працює наче Шива!) супровід Web-майданчика фахівцям. Нажаль блогер не згадав про дизайнерів, адміна і модератора. Певен, що ПМ має якийсь n/b не гірше за Acer Aspira One 10.5", щоб на власні очі вести супровід та вкладати креативний контент до згаданих блогів (yїдливо зазначу, що блогер озброєним оком не побачив, що нарешті міністри почали користуватися ПК і саме ПМ до цього приклалася).
Новий блог Тимошенко дає надію на інтерактивне спілкування з нею, але цеж треба бути у повному наїві, щоб вважати, що ПМ знайде час початитися. Доречі, більшість коментарів відвідувачів у блозі відверто нецікаві, щоб на них реагувати.
korin3 _ 13.10.2009 15:03
IP: 94.178.210.---
YM:
Не хочу его защищать, иногда и его уносит не туда – кстати, Лещенко об этом не раз хорошо писал. Но когда его слушаешь, то хоть не чувствуешь, что тебя за полного идиота держат, как в случае с Тимошенко

руководствуюсь совсем другими взглядами, которые существуют независимо
Да, ты принадлежишь к тем, кто "голосует сердцем".
Только другим это состояние не может быть передано ни словами ни мыслями. Только эмоциями. По этому поводу есть даже теории, согласно которым, чем больше ты думаешь о, скажем, – хорошем – тем больше ты его имеешь... Не удивлюсь, если ты из их сторонник...
Обізнаний _ 13.10.2009 15:01
IP: 89.162.217.---
Те що ВОНА виявилась брехливим зрадливим стервом – це факт.
qws _ 13.10.2009 14:59
IP: 193.93.17.---
korin3:
qws:
Помітив неприховане прагнення Лещенка-Чивокуні та адмінресурсу Лещенка на УП максимально збільшити кількість коментарів до його блогозаписів.
Не має значення у якій формі коментарі і про що саме йдеться.
Дозволений мат, і відверті образи.
Головне – кількість.
...
Коментатори, ваші коментарі використовують для збільшення плавучості лайна... Безкоштовно!
А еще ты не заметил, что этот блог – удачное продолжение предыдущего неудачного блога.
Только что прочел, чтобы тебе ответить:-)
Улыбнуло. Непонятно, почему обобщение "братья и сестры" Лещенко "не заметил" и "воспринял буквально", предположив, что Тимошенко не может знать дерутся или нет сестры с братьями за почтовые открытки по причине отсутствия братьев и сестер.

А вот ее тезис "о коллекционировании мальчиками исключительно марок, а девочками – открыток" был незаслуженно обойден. Может Сергею имеет смысл еще покопаться в блоге и ЖЖ Тимошенко?
Генератор _ 13.10.2009 14:59
IP: 95.133.73.---
korin3:

Про подвійні стандарти.
Де зараз "любі друзі"?
Хто голосував за Пороха на міністра?
львів-750 _ 13.10.2009 14:59
IP: 194.44.241.---
grafo:
Приятелю Корін, ну не гарно насміхатися над дідусями
А врешті, не моя ж провина, що Корін записався в юлеботи
Саме ця приналежність і зумовила аксіому, а не моє передбачення
__ У мене таке спостереження, що прихильники Тимошенко, які не платні, а пишуть по велінню серця, викладають свої думки туманно,завуальовано,ніби вони щось там таке знають, якусь істину,не відому іншим. Так ведуть себе кОрін, Болт, Ігрек з мінусами.
А можливо, справді "кроль голий", а туман, щоб цього не побачили?
grafo _ 13.10.2009 14:55
IP: 194.44.153.---
Україна обманює МВФ,
не виконуючи взяті на себе зобов'язання за кредитом


Про це в ході візиту до Запоріжжя заявив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак, пише РБК-Україна.
"
Президент, прем'єр-міністр, глава НБУ і міністр фінансів підписали лист з переліком зобов'язань для отримання кредиту МВФ – це поліпшення макроекономічних показників, рекапіталізація і реформування банківської системи і реформи в паливно-енергетичному секторі. Ми вже отримали 10 млрд дол. з цих 16,4 млрд, але окрім декількох незначних проектів ми нічого не зробили. Зараз ми банально брешемо Міжнародному валютному фонду з розрахунку на те, що воно там якось розсмокчеться, і нам і далі виділятимуть ці кошти
", – сказав він.
***
ВОНА МУХЛЮЄ
YM _ 13.10.2009 14:53
IP: 80.78.42.---
korin3:
Ты про учебу ребенка читал? Возразить ничего не можешь?
Так это единственное, что я понял из твоих слов раньше.
Так вот тебе простыми словами – успешность определяется моралью общества. В Германии, например, запретили мораль Хаббарда. У нас это сделать невозможно – даже Яйценюк – магистр саентологии. Потому, что у нас эта мораль – действующая.
Не хочу его защищать, иногда и его уносит не туда – кстати, Лещенко об этом не раз хорошо писал. Но когда его слушаешь, то хоть не чувствуешь, что тебя за полного идиота держат, как в случае с Тимошенко.
Почему у нас уроды у власти – с твоей точки зрения? – Потому, что они следуют морали, действующей морали этого общества – тебя же зомбируют в духе коммунизма и християнства.
Не стану в блоге обсуждать свои взгляды на жизнь и мораль, а ограничусь только тем, что руководствуюсь совсем другими взглядами, которые существуют независимо от того, что ты так развёрнуто описал.
львів-750 _ 13.10.2009 14:52
IP: 194.44.241.---
Elis:
Здається, у попередній статті "Здаю Президент-отель, В. Ющенко" деякі "коментатори" називали Сергія Лещенка юлієфілом чи ще якось, натякаючи на заангажованість. Та, як видно, помилилися. Якби це сталося зі мною, я б, напевно, вибачився перед автором, якого незаслужено образив. Утім, вони, схоже, відпрацьовують 30 срібляників, їм не до вибачення.
А Сергій, не зважаючи ні на що, як завжди, на висоті. Так тримати, колего!
___ Ну і хто ці коментатори, якщо це не таємниця?
Чи це так, "для красного словца" і зв"язки слів, щоб похвалити Лещенка?
grafo _ 13.10.2009 14:49
IP: 194.44.153.---
Міністерство житлово-комунального господарства планує провести інспекцію щодо правильності встановлення тарифів на послуги ЖКГ в усіх регіонах.

Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в міжнародному аеропорту "Бориспіль" у вівторок перед відльотом до Луцька.
***
ВОНА ПЛАНУЄ
korin3 _ 13.10.2009 14:44
IP: 94.178.210.---
qws:
Помітив неприховане прагнення Лещенка-Чивокуні та адмінресурсу Лещенка на УП максимально збільшити кількість коментарів до його блогозаписів.
Не має значення у якій формі коментарі і про що саме йдеться.
Дозволений мат, і відверті образи.
Головне – кількість.
Це для того, щоб його блог "сплив" на самий верх у рейтингу блогів УП, подібно тому, як у відстійнику, в очисних спорудах самі великі шматки лайна першими спливають на поверхню...
Не виключено, що за лідерством по кількості коментарів "вимірюється" актуальність допису та популярність блогера Лещенка-Чивокуні. Не виключаю, що передбачена і винагорода від замовника у вигляді бонусів.
Коментатори, ваші коментарі використовують для збільшення плавучості лайна... Безкоштовно!
А еще ты не заметил, что этот блог – удачное продолжение предыдущего неудачного блога.
grafo _ 13.10.2009 14:42
IP: 194.44.153.---
YM:
Игрек-минус:
Не сказать всю правду, чтобы не шокировать больного-это я ещё понять могу, а сказать неправду...


Щоби хворий влетів у ступор?
Так поступає не лікар, а той як його – коновал...
І коновал від економіки.
nd65 _ 13.10.2009 14:41
IP: 95.134.164.---
Пане Сергію. Дуже вже у нелегких умовах живемо. Скажіть чесно як би Тимошенко не роздавала якісь посади поза конкурсом чи могла вона провести через парламент хоч якісь рішення? Хіба несподівана підтримка комуністів не є результатом позаконкусрних призначень... не легко бути ягням серед вовків.
З другого боку я згоден, то Тимошенко-Янукович два чобота – пара. Єдине на що сподіваюсь, що проукраїнська, патріотично налаштована частина у її блоці буде хоч трохи спрямовувати її працювати для країни. У Януковича з цим зовсім бідно, не вважати ж Ганну Герман за патріота... вона там не для того.
korin3 _ 13.10.2009 14:39
IP: 94.178.210.---
YM:
Будешь быдлом обзываться, буду тебя тоже звать быдлом, только третьим его подвидом. Только, какое отношение весь этот флуд имеет к твоему предідущему флуду про "правильную игру", разберись сначала сам с собой, а потом морочь голову людями своими многозначительными умствованиями.
Ты про учебу ребенка читал? Возразить ничего не можешь?
Так вот тебе простыми словами – успешность определяется моралью общества. В Германии, например, запретили мораль Хаббарда. У нас это сделать невозможно – даже Яйценюк – магистр саентологии. Потому, что у нас эта мораль – действующая.
А если ты – винтик, не влияющий ни на что, тебе нет выбора – для успеха ты должен изучать и следовать этой морали. И учить ее своих детей.
И это вместе с тем, что эта мораль ведет к вымиранию.
Почему у нас уроды у власти – с твоей точки зрения? – Потому, что они следуют морали, действующей морали этого общества – тебя же зомбируют в духе коммунизма и християнства.
YM _ 13.10.2009 14:34
IP: 80.78.42.---
Игрек-минус:
Меня зацепила Ваша позиция.
Меня Ваша характеристика Лещенко тоже, но я сдержался:)
Особенно в кризисные периоды нельзя говорить ВСЮ правду ВСЕМУ обществу.
Не говорить правду и говорить неправду-разные вещи!
Врач, как правило, не говорит больному всю правду-например, онкологическому больному.Потому что если сказать всю правду, то пациент может не дожить и до утра.
Не сказать всю правду, чтобы не шокировать больного-это я ещё понять могу, а сказать неправду, чтобы больной не выбрал для своего последующего лечения другого врача-это совсем другое!
Не говорят всю правду и даже сознательно лгут людям во время войны. Потому что если сказать ВСЮ правду, то паника снесёт страну-противнику останется только без боя занять столицу.
Тогда цензура вводится ЗАКОНОМ!
А не говоря всю правду, её приходится замещать успокаивающей "локшиной"-а как иначе можно удержать ситуацию?
Если что-то и не говорить, то УМНО;)
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 13.10.2009 14:34
IP: 94.248.48.---
Шановний пане Сергію! Ви як людина толерантна, терпима до різних думок чомусь не послідовні в своїй декларативності.Мабуть саме тому зникли щкоменти про "харизматичну позолоту на Вашому комзолі". Як все це пояснити?
grafo _ 13.10.2009 14:32
IP: 194.44.153.---
Фракція Блоку Кличка в Київраді закликає фракцію БЮТ приєднатися до них для спільного блокування трибуни.
"Я хочу запитати, а де фракція БЮТ? Чому сьогодні вони не приєднуються до нас у тих питаннях, які важливі для киян, – це наповнення бюджету", – сказав Кличко.
***
І де ВОНА?
Чому не дбає хоча б про киян, якщо на всю країну її не стає?
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter