Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Генератор _ 13.10.2009 00:16
IP: 95.133.73.---
львів-750:

Криза в Україні розпочалась коли Ющенко в травні 2008 року заборонив виділяти гроші Стельмаху для іпотечних програм. Тим самим Ющенко згорнув будівництво, мільйони будівельників втратили роботу, а металурги втратили внутрішній ринок збуту. Саме Ющенко розпочав кризу! Дивний парубок, слухав Шлапака і не розумів що у народу Ющенко на 100% пов'язаний з успіхом гривні. Грохнув Ющенко гривну, грохнув себе сам. Не можу зрозуміти як можна було думати що криза вдарить по Тимошенко. Тим паче через кризу з гривні? 360 млрд. гривень було на рахунках бізнкесу та приватних осіб статки яких були переполовинені.
Тимошенко просто знекровила країну через викачку ресурсів з країни через змову з Газпромом. Криза рукотворна, криза в Україні Вітіна та Юліна.
qws _ 13.10.2009 00:16
IP: 193.93.17.---
korin3:
qws:
Немає нічого дивного, що програму "Український прорив" БЮТ тимчасово знято з порядку денного.
Адже в усьму світі та в Україні глибока економічна криза, яку необхідно долати, рятувати економіку, національну валюту, Україну, як державу.
Очевидно, що програма розроблялась не для виконання в умовах економічної кризи.
Зараз необхідно виконувати антикризову програму.
Чи відомо це Лещенкам=Чивокуням?
Напевне, відомо, але, схоже, досі не зрозуміло. Або роблять вигляд, що не розуміють...

Подолаємо кризу, а тоді і програму БЮТ "Український прорив" можна буде виконувати.
Не пизди.
Ты дал самому себе правильный совет: если нечего сказать, то и не п...и, а
сходи быстренько вот сюда: http://lleo.aha.ru/na/ua/
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 00:15
IP: 93.73.150.---
TAG__:
Сергей – у Вас две и очень существенных неточности.

1. Программа правительства Украинский Прорыв утверждена и полностью поступна для ознакомления тут http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=n0001120-08
Приведенная вами ссылка ведет на программу действий правительства "Украинский прорыв", которая была утверждена после выборов якобы в рамках коалы БЮТ+НУНС. То есть это "послевыборные" обещания, если можно так сказать.

Я же говорю об "Украинском прорыве" как о предвыборном манифесте Тимошенко. Там еще было "12 линий Украинского прорыва". Помните, тогда еще Кинах выступал и обвинял ЮВТ в том, что она спионерила его название Украинский прорыв" – была у Кинаха такая книга. Вот именно этот предвыборный "Украинский прорыв", с которым ЮВТ баллотировалась и набрала 31%, они и заныкали, чтобы никто не помнил предвыборных обещаний.
viktorious _ 13.10.2009 00:10
IP: 87.222.241.---
Validity:
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
Уже добре, що Ви згодні з тим хто є Мадам-Брехня:).
TAG__ _ 13.10.2009 00:07
IP: 195.24.131.---
Для соблюдения баланса в возможной статье – обратите внимание на
1. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/programm (файл в конце – предложения и что было реализованно, например про экзамены в МРЭО только сейчас начали делать)

2. Сайт http://www.yuschenko.com.ua – вообще пропал из интернета и доступ только через Веб-Архив
Validity _ 13.10.2009 00:06
IP: 92.242.116.---
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
T_Igor _ 13.10.2009 00:05
IP: 95.133.184.---
И пожелание самому приличному интернет-изданию моей родины: надо побольше внимания уделять коррупции не политиков самого "высокого" уровня, а судей, прокуроров, ментов и прочих. Логика такова: их НИКТО не любит – обыватель будет рад когда кого-то вздернут, ТОЛЬКО они живут хорошо в условиях кризиса и даже не думают снижать давление на общество и "расценки", они же до бесконечности будут покрывать всех остальных коррупционеров... Украина не доросла до того чтоб посадить на 20 лет бывшего президента или премьера даже с неоспоримыми доказательствами вины. Надо начинать с меньшего.
P.S. я думаю, что темпы экономического роста Китая, были бы вдвое меньше, если б там отменили смертную казнь для чиновников-коррупционеров, попавшихся по крупному... Воруют всегда и везде, но в сегодняшней Украине – стараниями таких как Тимошенко – коррупция стала единственной официальной государственной религией:-))
TAG__ _ 13.10.2009 00:04
IP: 195.24.131.---
Сергей – у Вас две и очень существенных неточности.

1. Программа правительства Украинский Прорыв утверждена и полностью поступна для ознакомления тут http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=n0001120-08

2. Ідеальна країна – это не сайт с опубликованым прорывом, а тот сайт что доступен сайчас. Около двух лет назад когда БЮТ блолировали щитовые – его похерили совсем (был недоступен), потом на его месте повесили текст прорывов, потом на http://archive.kraina.org.ua/ висел в только для чтения, и не так давно (пару месяцев) прорыв убрали и вернули обратно сайт.

Сергей – соберите более детально информацию о всех 3-ех Интернет проэтах Тимошенко.
Пример
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/2698/
.Водночас, екс-прем'єр повідомила, що й сама братиме участь у роботі проекту: "Можливо, я відкрию секрет, але для мене надзвичайно важливо через цю програму "обкатати" ідеї, які має наша команда. Щоб вони були сприйняті, підтримані. Подаватиму їх інкогніто, ...
львів-750 _ 13.10.2009 00:01
IP: 194.44.241.---
Генератор:
львів-750:

Пам'ять потрібна, пам'ятники також, але не 99% часу на посаді президента між займанням бджолами та іншими сімейними справами. Принциповим Ющенка на посаді бачив одного разу – коли захищав свого сина та його спосіб життя; БМВ, тьолкі, шмоткі та вино. Все інше повинно займати 3% президентського часу, а не 100% власного задоволення.
Поясніть, чому Ющенко відмовився від виступу в Брюселі, яка така справа могла заважати цьому панові?
__ Ну, бачу, ви в своєму репертуарі: запрягли улюбленого коника – бджоли, сім"я пам"ятники.
Таке каже, перепрошую, що ще раз згадую село, тьотка на базарі, яка новини слухає лише на першому каналі, аж ніяк не людина, яка була депутатом. Ну для кого це розраховано? Ви що заразилися від юльків?

Навіть не знаю чого він відмовився від виступу. А мо, Немиря там вже попрацював, ви ж знаєте того підступного щура...
korin3 _ 13.10.2009 00:01
IP: 94.178.218.---
YM:
"Собака гавкає, а караван йде"?
Вин "гавкае" по правилам. И неважно, ку да идет караван.
qws _ 13.10.2009 00:00
IP: 193.93.17.---
Немає нічого дивного, що програму "Український прорив" БЮТ тимчасово знято з порядку денного.
Адже в усьму світі та в Україні глибока економічна криза, яку необхідно долати, рятувати економіку, національну валюту, Україну, як державу.
Очевидно, що програма розроблялась не для виконання в умовах економічної кризи.
Зараз необхідно виконувати антикризову програму.
Чи відомо це Лещенкам=Чивокуням?
Напевне, відомо, але, схоже, досі не зрозуміло. Або роблять вигляд, що не розуміють...

Подолаємо кризу, а тоді і програму БЮТ "Український прорив" можна буде виконувати.
львів-750 _ 12.10.2009 23:53
IP: 194.44.241.---
Генератор:
львів-750:

"цікаво скільки людей відмовиться від концепту Україна".

Маю свідків, поважних свідків.
Краза в Україні рукотворна, створена руками Тимошенко і Ющенка.
Тимошенко маніпуляції з газом – Ющенко маніпуляціями НБУ.
__ Ви ще скажіть, що через ті маніпуляції в НБУ криза виникла. Ну це ж смішно...
Мені, скажу чесно, тих людей, що брали доларові кредити не шкода – бо їх ніколи нічого не навчить. Ні власний досвід, ні історичний досвід.
Що в банках нагріли руки, це відомо, але не скажу, що всі програли на обвалі гривні:
уряду було вигідно, бо торговельне сальдо зрівнялося, банки на різниці курсу заробляли – а обвал банківської системи нікому не був потрібен.
І коли казати, що Ющенко це спеціально замутив – я б такою переконаною не була.Хоча, якщо чесно, то ручатися не можу. Може він мав якісь причини. Не знаю.
korin3 _ 12.10.2009 23:51
IP: 94.178.218.---
Борисович:
Для начала – фразы из "бамажки":
1. граждане пользуются равным правом доступу к госслужбе (ст.38);
2. каждый имеет право на труд (ст.43);
3. исключительно законами Украины определяются основы госслужбы (п.12 ст.92);
Теперь перейдём к Закону Украины "О государственной службе":
4. Предельный возраст пребывания на госслужбе составляет 55 лет для женщин. В случае необходимости руководитель государственного органа по согласованию с Начальником ГУДСа при КМУ может продолжить срок пребывания на госслужбе, но не более чем на 5 лет. (ст.23).
Браво, Борисович.
Дальше все становится бессмысленным – ты прав.
YM _ 12.10.2009 23:48
IP: 77.122.99.---
Сергій Лещенко:
Копаю не просто так, бо буде нашим президентом. Безкарна брехня розбещує політика. Якщо пробачимо один раз, другий, третій, то увійде в смак і буде брехати постійно. Щоб цього не було, контролюю її слова та справи.
І які Ваші враження на цей час? Зворотний зв'язок ну хоча б якийсь є? Чи як в тому, вибачте на слові, прислів'ї: "Собака гавкає, а караван йде"?
T_Igor _ 12.10.2009 23:45
IP: 95.132.45.---
Как гражданин, бизнесмен и профессиональный экономист – я Тимошенко и ее политику не перевариваю. Ежедневные потоки циничной лжи, команда подонков вокруг нее с очень редкими исключениями... Однозначно не буду голосовать за нее ни в первом ни во втором туре – но, все же, разделяю мнение автора, что именно она станет следующим президентом. Избрание Януковича было бы одновременно и фарсом и трагедией, а остальные претенденты – не обладают достаточной волей к победе и ресурсами для борьбы в абсолютно неравных условиях. Писать про несоответствие предвыборных обещаний и свершившихся фактов – очень полезно и делать это надо регулярно!
Генератор _ 12.10.2009 23:44
IP: 95.133.73.---
львів-750:

Пам'ять потрібна, пам'ятники також, але не 99% часу на посаді президента між займанням бджолами та іншими сімейними справами. Принциповим Ющенка на посаді бачив одного разу – коли захищав свого сина та його спосіб життя; БМВ, тьолкі, шмоткі та вино. Все інше повинно займати 3% президентського часу, а не 100% власного задоволення.
Поясніть, чому Ющенко відмовився від виступу в Брюселі, яка така справа могла заважати цьому панові?
viktorious _ 12.10.2009 23:41
IP: 87.222.241.---
Сергій Лещенко:
motrian:
viktorious _ 12.10.2009 23:27
А де ж вона, та правда, синку?
www.pravda.com.ua
:) Гідна відповідь.
indiecoder _ 12.10.2009 23:40
IP: 94.248.112.---
На жаль очевидні факти, що уряд ЮТ обслуговує "своїх" олархів, цинічно замовчується нашими ЗМІ.

Список наведений автором:
"Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький...
можна продовжити в нескінченність.

А усі вдають, що всі ці факти не мають місця.

Якісь інтелігенти пишуть листи на підтримку "демократичного" кандидата.

А ЇЇ діяльність це просто верх цинізму.

ВОНА це Янукович 2004, але ще більш нахабний, бо зневірені люди стали пасивними а опозиція є просто фікцією.
krabat-m _ 12.10.2009 23:39
IP: 93.72.179.---
_ЗВІДКИ_ _ 12.10.2009 23:37
krabat-m _ 12.10.2009 23:31
"А я тобі скажу, до січня вже не довго залишилось і нарешті, ми ЗВІДТИ виліземо! Душ приймемо, побриємось... сподне, як ти кажеш, поміняємо..."

Пильнуйте тіко...Як би вашій Юлі то аборт прєждєврємєнний незробили...Тоді тіки на стволові клєтки і згодитесь.
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:39
IP: 93.73.150.---
motrian:
viktorious _ 12.10.2009 23:27
А де ж вона, та правда, синку?
www.pravda.com.ua
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:38
IP: 93.73.150.---
motrian:
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:27
А чому це журналіст завжди знаходиться в опозиції, звідки такі поняття? Не розумію цього...
У мене такі поняття. Якщо у вас інші – вам ніхто не заважає стати журналістом і втілювати свою поняття в життя.
Генератор _ 12.10.2009 23:38
IP: 95.133.73.---
львів-750:

"цікаво скільки людей відмовиться від концепту Україна".

Маю свідків, поважних свідків.
Краза в Україні рукотворна, створена руками Тимошенко і Ющенка.
Тимошенко маніпуляції з газом – Ющенко маніпуляціями НБУ.
_ЗВІДКИ_ _ 12.10.2009 23:37
IP: 77.122.57.---
krabat-m _ 12.10.2009 23:31
А я тобі скажу, до січня вже не довго залишилось і нарешті, ми ЗВІДТИ виліземо! Душ приймемо, побриємось... сподне, як ти кажеш, поміняємо і нехай Ющенко весь той багаж свій, несе своїм любим бджолам...
krabat-m _ 12.10.2009 23:37
IP: 93.72.179.---
motrian _ 12.10.2009 23:33
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:27
"А чому це журналіст завжди знаходиться в опозиції, звідки такі поняття?..."

Іто?...Лизать же завжди пріятнєє...і прибилнєє...главне бєзопаснєє і вольготнєє...Мона даже дєпутатом стать как Андруша...Ілі дірєктиором чого небуть...Ну вкрайнєм случає...прессєкрєтуткой...іляі как уколов просто туткой.
viktorious _ 12.10.2009 23:36
IP: 87.222.241.---
ДЖ
motrian:
viktorious _ 12.10.2009 23:27
А де ж вона, та правда, синку?
Для Вас, в ЇЇ "солодких промовах".
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter