Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
Генератор _ 13.10.2009 08:59
IP: 95.133.73.---
Швець:

То "собаче серце", за Видріним.
Карлик _ 13.10.2009 08:57
IP: 194.29.62.---
Лещенко, прямо как Янукович:ты мэни обицяла, що прызову в армию нэ будэ, що вклады повэрнуть, що всэ будэ алилуя.Я даже не помню всех ее обещаний, так как за нее не голосовал.Хотелось бы, чтоб такие как Янукович и Лещенко знали, что Тимошенко отвечает перед своими избирателями, а не перед вами.Они и дадут ей оценку.А Янукович перед выборами должен отвечать за свои обещания (бесплатная медицина,образование,доступное жилье и всякие кредиты – в десять раз больше, чем у Тимошенко по его голубой книжечке).А Лещенко бы лучше занимался не черным пиаром, а рассказывал бы за кого надо голосовать, а то большой процент будет тех, кто голосовал против всех, так как такие журналисты как Лещенко "убивали" кандидатов.
Швець _ 13.10.2009 08:54
IP: 194.106.208.---
Гарна стаття і правдива. Тільки Сергію боюся, що будуть вас цькувати керівництво через телефоні звінки з уряду. Юля невибачає журналістам статтей, які вона неодобрила. Із введенням цензури, що Тимошенко вже почала здійснювати, ви перші піддастеся остракізму і будете закидані каменями із тавром серця, яке вирвали в України бютовці.
Ось _ 13.10.2009 08:09
IP: 95.133.3.---
rumata2:
Сергей, как всегда передергиваете и врете. В чем выражается. Пример. Но есть тактика, а есть стратегия. То что я и вы привели примеры, это стратегия, и эта стратегия медленно, но ВЫПОЛНЯЕТСЯ. Только идущий достигнет цели, и иногда на достижение чего либо нужно год, годы. Главное что бы это движение было

Ну то покажітьнам "пример движения" Тимошенко на шляху оприлюднення своїх доходів після приходу до влади: купівля буднку у Кончі собі за 5млн. дол. і доці за 1млн.дол. Мамина "хатинка" на 4-ри поверхи. Купівля доці ресторану у центрі Києва (як сказала Женя "для друзів" найдешевша пляшка вина 5 тисяч гривень), ЛуїВіттон, брюліки і т.д.і т.п.
Для подолання цього шляху не потрібно перемагати світову кризу Потрібно просто перестати бути брехливою злодюгою.
Ось _ 13.10.2009 07:56
IP: 95.133.3.---
Цікаво почитати про "прорив".
От наприклад
7. У сфері забезпечення конкурентноздатності агропромислової продукції:
насичення власного ринку екологічно чистими продуктами харчування вітчизняного виробництва
За 2008 рік імпорт м'яса в Україну виріс на 537%, в наслідок чого поголів'я ВРХ в Україні скоротилося на 10%. Цього року за перші 2 кварталаТимошенко уже видала ліцензій на ввезення в Україну понад 5.000.000тон м'яса
rumata2 _ 13.10.2009 07:28
IP: 95.133.112.---
Сергей, как всегда передергиваете и врете. В чем выражается. Пример. По вашей ссылке открыл папку "конституционный прорыв" включающий – новую конституцию, реформа системы исполнительной власти, местная власть, вооруженные силы. И что Вы серьезно считаете что это все можно решить за два года, при противнике президенте, и поддерживаюшей его опозиции. Но есть тактика, а есть стратегия. То что я и вы привели примеры, это стратегия, и эта стратегия медленно, но ВЫПОЛНЯЕТСЯ. Только идущий достигнет цели, и иногда на достижение чего либо нужно год, годы. Главное что бы это движение было. Я сочувствую Вам. Я не против даже, что бы Янукович стал президентом, раз вам, и народу так хочется, Наверное надо и через это пройти, может когда вас вывезут в лес, вы вспомните свои статьи, и что помогли "этим" прийти к власти. А журналисты от донецких в первую очередь пойдут под роздачу, и о ваших заслугах в их победе и не вспомнять. Кровь журналистов (как минимум) будет на вас.
Борисович _ 13.10.2009 03:52
IP: 81.25.224.---
TAG___ 13.10.2009 02:33:
Так есть у Кислинского диплом или нет?...А госслужащим нельзя быть без высшего образования:
НЕ ПЕРЕДЁРГИВАЙТЕ:
- Ст.4 Закона Украины "О госслужбе" говорит о "соответствующем" образовании, а не о высшем.
- Ст.ст.19, 22 Закона Украины "О Службе безопасности Украины" говорят об "образовательном уровне" и о подготовке специалистов для СБУ в соответствии с законодательством Украины.
- По ст.3 Закона "Об образовании" для получения диплома достаточно было пройти государственную аттестацию.
- Закон "О высшем образовании" был принят только в 2002-м и обратной силы не имеет...

Вакарчук просто прошёл путём Москаля, выискивая следы поступления, учёбы и окончания обучения Кислинского.

А надо было искать ВАК (с её членами общаются все на "госах") и протокол заседания этой комиссии по Кислинскому, а также пройти по следу бланка диплома (он не на колене изготавливается), по серии и номеру.
TAG__ _ 13.10.2009 02:33
IP: 195.24.131.---
Так есть у Кислинского диплом или нет? А то КабМин и Тимошенко ему сами в далеком прошлом и присваивали ранг госслужащего. А госслужащим нельзя быть без высшего образования:

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=366-2005-%EF
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 18 травня 2005 р. N 366
Київ

Про присвоєння рангів
державним службовцям
...
Присвоїти п'ятий ранг державного службовця
...
КИСЛИНСЬКОМУ – помічнику Президента України
Андрію Миколайовичу

...
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 19
viktorious _ 13.10.2009 01:24
IP: 87.222.241.---
Validity:

Річ у тім що той довгий хвіст брехні вже почина наздоганяти Тимошенко, і шмагати по спині, потім він її задушить. Збрехати можно один раз, двічі, тричі... Але неможливо так довго, хоч Тимошенко і має до цьго неабиякі здібності. Тому і писав Вам що Правда переможе. Не хвилюйтесь, все буде добре:).
viktorious _ 13.10.2009 01:04
IP: 87.222.241.---
Validity:
viktorious:
Validity:

viktorious:
Validity:
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
Уже добре, що Ви згодні з тим хто є Мадам-Брехня:).
Ну, я думаю, что Брехня у нас не только Мадам, но и все остальные Мусье.
Вы же где-то усмотрели Правду.
Кто это, признавайтесь?
Правду не утаишь:)
Ви це і сами знаєте:). У другому колі Тимошенко не-бу-де, там буде Ющенко.
С Богословской? Или Витренко?
Согласитесь, у них не меньше шансов попасть во второй тур, чем у Ющенко:)
Навіщо такі порівняння,у цих кандидатів інша елект. ніша.У Ющенко великий потенціал, Яценюк істотно втрачає зараз, ЮВТ також,далі ще буде гірше для них, все це поступово перетече до ВАЮ.ВАЮ ще компанію свою не розпочав навідміну від ЮВТ
TAG__ _ 13.10.2009 01:04
IP: 195.24.131.---
viktorious – хочу сказать что пропажа прорыва на том сайте kraina.org.ua не есть каким-то очень хитрым умыслом. Сам прорыв времен предвыборной компании с кучей его обещаний перекочевал в законом утвержденную программу действий.

Что на сам деле ""Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа." которую так назвал Сергей – на самом деле еще большая потеря. Потому как программа – это просто статический текст, который хоть на листике, хоть в интернете – а сохранился, а вот Ідеальна країна, Кадровый Реестр, Электронная демократия – это были интерактивные интернет сервисы которые БЮТ тихонько прикрыл.

И потеря интерактивного сайта с кучей пользователей, гораздо большая проблемма чем одного документа. Сергей же написал все наоборот – что вот какое большое горе пропал документ, а вместо него появился какой-то непонятный сайт. Приоритеты не те.
Борисович _ 13.10.2009 01:00
IP: 81.25.224.---
Для korin3 _ 12.10.2009 23:51:

Спасибо.
Но осквернять грязными словами блог Лещенко не надо. Забанят.

Кстати, Юля сразу же потеряет мысл в замминистрах (об их количествах них как-то писали на "УП"), если Ющенко отредактирует свой указ и замы перестанут быть "руководителями". И всё сразу станет на свои места.
Один указик – и тишина...:)
viktorious _ 13.10.2009 00:56
IP: 87.222.241.---
TAG__:
Пример:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=n0001120-08&p=1252933071268780
" 2.4. ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ
...
запровадження механізму конкурсного добору на посади
керівників національних акціонерних компаній, державних
підприємств та акціонерних товариств, контрольний пакет акцій у
статутному фонді яких належить державі; "

"Официального прорыва" более чем достаточно чтобы предьявлять притензии к БЮТ.
Що Ви хочете довести? Що ще не все зачистили? Так це скоріш за все руки до Верховноі Ради не дотяглися, не встигає бригада на чолі з Медведевим.
Validity _ 13.10.2009 00:55
IP: 92.242.116.---
viktorious:
Validity:

viktorious:
Validity:
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
Уже добре, що Ви згодні з тим хто є Мадам-Брехня:).
Ну, я думаю, что Брехня у нас не только Мадам, но и все остальные Мусье.
Вы же где-то усмотрели Правду.
Кто это, признавайтесь?
Правду не утаишь:)
Ви це і сами знаєте:). У другому колі Тимошенко не-бу-де, там буде Ющенко.
С Богословской? Или Витренко?
Согласитесь, у них не меньше шансов попасть во второй тур, чем у Ющенко:)
TAG__ _ 13.10.2009 00:49
IP: 195.24.131.---
Пример:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=n0001120-08&p=1252933071268780
" 2.4. ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ
...
запровадження механізму конкурсного добору на посади
керівників національних акціонерних компаній, державних
підприємств та акціонерних товариств, контрольний пакет акцій у
статутному фонді яких належить державі; "

"Официального прорыва" более чем достаточно чтобы предьявлять притензии к БЮТ.
viktorious _ 13.10.2009 00:48
IP: 87.222.241.---
Validity:


viktorious:
Validity:
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
Уже добре, що Ви згодні з тим хто є Мадам-Брехня:).
Ну, я думаю, что Брехня у нас не только Мадам, но и все остальные Мусье.
Вы же где-то усмотрели Правду.
Кто это, признавайтесь?
Правду не утаишь:)
Ви це і сами знаєте:). У другому колі Тимошенко не-бу-де, там буде Ющенко.
viktorious _ 13.10.2009 00:44
IP: 87.222.241.---
qws:
Якби ж то ВСЕ. Є Президент, який зупиняє дію будь-якої постанови Уряду Тимошенко.
Є адміністративний суд, є силові методи, відпрацьовані на Нафтогазі...
Як щодо "транзитного прориву" – нафтоперегін Одеса-Броди. Невже знову Ющенко винний?
qws _ 13.10.2009 00:41
IP: 193.93.17.---
Сергій Лещенко:
qws:
Якби ж то ВСЕ. Є Президент, який зупиняє дію будь-якої постанови Уряду Тимошенко.
Є адміністративний суд, є силові методи, відпрацьовані на Нафтогазі...
Адмінсуд очолює пан Бочун – людина Онопенка, соратника Тимошенко. Силові методи у Нафтогазі відпрацьовували депутати від БЮТ. Це так, до слова.
...
Тому, коли бажання немає – то шукаються приводи цього не робити.
1) Хто чия людина?
2) Депутати БЮТ підпрацьовують у "Альфі"... Насмішив.
3) Коли Тимошенко намагається виконувати обіцяне, то шукаються приводи не дати їй нічого зробити. За будь- яку ціну, навіть розвалюючи державу, знецінюючи гривню.
TAG__ _ 13.10.2009 00:37
IP: 195.24.131.---
Сергій – согласен с тем, что прорывов было несколько. Но по сути притензии можно предьявлять и к тому что на сайте Рады официальный. Там невыполненных обещаний тоже полным полно.

Что же касается с манипуляциями предвыборными обещаниями – то Ющенко превысил всех. Сами обещания 10 шагов и еще много разных обещаний доступны только в Веб-Архиве (http://tinyurl.com/yuschenko2004) – зато с сайта Президента есть ссылка на отчеты о совсем другом в виде PDF и была ссылка на сайт www.nashkrok.org.ua/ На новый сайт деньги нашлись, а на хостинг старого – нет?

P.S> А историю "Ідеальна країна" (висели бигборды по всей стране), Електронна демократія и Кадровий реєстр – изучите подробнее. К примеру имя сайта кадрового реестра уже под сайт "ищу работу" переделали. Хотя реестр совсем о другом – был http://tr.im/BzMB, а стало http://www.kadry.org.ua/

Тему Вы подняли правильную – но уточните и расширьте Ваш фактический материал.
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 00:33
IP: 93.73.150.---
qws:
Якби ж то ВСЕ. Є Президент, який зупиняє дію будь-якої постанови Уряду Тимошенко.
Є адміністративний суд, є силові методи, відпрацьовані на Нафтогазі...
Адмінсуд очолює пан Бочун – людина Онопенка, соратника Тимошенко. Силові методи у Нафтогазі відпрацьовували депутати від БЮТ. Це так, до слова.

Тому, якщо є бажання втілювати виборчі гасла – вона це робить. Та ж юліна 1000 – почала роздавати на другий день. Бо електорально вигідно. А призначення на конкурсних засадах в Нафтогаз – електорату це по-барабану. Тому, коли бажання немає – то шукаються приводи цього не робити.
qws _ 13.10.2009 00:30
IP: 193.93.17.---
Сергій Лещенко:
qws:
Немає нічого дивного, що програму "Український прорив" БЮТ тимчасово знято з порядку денного.
Адже в усьму світі та в Україні глибока економічна криза, яку необхідно долати, рятувати економіку, національну валюту, Україну, як державу.
Очевидно, що програма розроблялась не для виконання в умовах економічної кризи.
Зараз необхідно виконувати антикризову програму.
...
Подолаємо кризу, а тоді і програму БЮТ "Український прорив" можна буде виконувати.
Для того, щоб, як обіцяла Тимошенко, робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах, не потрібна Верховна Рада. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.
Якби ж то ВСЕ. Є Президент, який зупиняє дію будь-якої постанови Уряду Тимошенко.
Є адміністративний суд, є силові методи, відпрацьовані на Нафтогазі...
korin3 _ 13.10.2009 00:28
IP: 94.178.218.---
Сергій Лещенко:
Для того, щоб, як обіцяла Тимошенко, робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах, не потрібна Верховна Рада. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.
Упростить – это пиар для быдла.
...
Штрафы ГАИ – для кого они? Одни таких сумм платить не иогут, другим эти суммы – похуй.
Необходима определенность – для кого.
Validity _ 13.10.2009 00:27
IP: 92.242.116.---
viktorious:
Validity:
viktorious:
Validity _ 12.10.2009 23:23

Не буде брехливої, у другому колі. Брехня не переможе Правду!
Назвать Януковича Правдой ещё никто не додумался.
Вы первый. Поздравляю:)
Уже добре, що Ви згодні з тим хто є Мадам-Брехня:).
Ну, я думаю, что Брехня у нас не только Мадам, но и все остальные Мусье.
Вы же где-то усмотрели Правду.
Кто это, признавайтесь?
Правду не утаишь:)
Генератор _ 13.10.2009 00:25
IP: 95.133.73.---
львів-750:

Невже президент який бореться по всій країні з пам'ятниками Крупському перелякався якогось Немирю, викладача історії КПСС Донецького університету? Правда Ющенко сам був спеціалістом після ВПШ, переконував селян як Леніна любить...

Слухайте, інтереси Ющенка не вигадані, він дійсно так себе поводить, інколи бжоли в пріоритетах стоять вище за українську громаду. Маю десятки прикладів з власного спостереження. Так що Ваші "базарні розповіді" мають місце бути. Жаль.
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 00:19
IP: 93.73.150.---
qws:
Немає нічого дивного, що програму "Український прорив" БЮТ тимчасово знято з порядку денного.
Адже в усьму світі та в Україні глибока економічна криза, яку необхідно долати, рятувати економіку, національну валюту, Україну, як державу.
Очевидно, що програма розроблялась не для виконання в умовах економічної кризи.
Зараз необхідно виконувати антикризову програму.
Чи відомо це Лещенкам=Чивокуням?
Напевне, відомо, але, схоже, досі не зрозуміло. Або роблять вигляд, що не розуміють...

Подолаємо кризу, а тоді і програму БЮТ "Український прорив" можна буде виконувати.
Для того, щоб, як обіцяла Тимошенко, робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах, не потрібна Верховна Рада. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter