Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
viktorious _ 13.10.2009 12:43
IP: 161.111.24.---
Ось _ 13.10.2009 12:14

Ocь, в ваш список виконаних обіцянок можно додати виведення українських війск з Іраку:).
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 12:41
IP: 62.149.2.---
qws:
Мета цього допису Лещенка-Чивокуні – підірвати довіру виборців до БЮТ та її лідера,
шляхом недолугої маніпуляції.
Лещенко-Чивокуня робить вигляд, що не знає про світову економічну кризу яка через політичну боротьбу в Україні має особливо небезпечну і тяжку форму.
Що сьогодні треба рятувати Україну, долати кризу, виконувати антикризову урядову програму. Що тільки коли економічну кризу буде подолано можна буде рухати вперед "Український прорив".

Отже, до захисту демократії "сторожовий пес УП" Лещенко-Чивокуня має відношення не більше, ніж морська свинка до моря.
Заспокойтеся. У вас істерика. Тимошенко обіцяла в "Українському прориві" робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах.

Для цього не потрібна Верховна Рада і криза тут ні до чого. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.

Криза не заважає боротися з корупцією.
YM _ 13.10.2009 12:41
IP: 80.78.42.---
Болт:
Солисту,господину Лещенко,
платным,
а также искренним бетвакалистам сериала про "Белого бычка".
Вы совершенно зря так стараетесь, когда пишите столь длинные спичи, разве чтобы побольше собой заполнить пространство. Ведь по одной вступительной фразе уже совершенно понятно, что будет написано дальше. А слово, которое вы использовали, правильно пишется: "Бэк-вокал" (backing vocal), эрудит Вы наш остроумный, а главное – очень грамотный.
львів-750 _ 13.10.2009 12:41
IP: 194.44.241.---
YM:
Воно начебто добре, що знає, але ж не хоче ні з ким поділитися. От каже він як завжди утаємничено: "Ти не знаєш істину, а я знаю, тому слухай мене, бидло, і підтримуй Юлю, як тобі розумні люди тут кажуть".

__ А істину, насправді, ніхто не знає. Бо коли ми її пізнаємо, то зі здивуванням побачимо, що ми вже не тут.
Я завжди сумніваюся у своїх вчинках, у своєму виборі, але ніколи не маю сумнівів стосовно моральності.
Програй в дрібницях – виграй у головному.
Якщо казати, що Тимошенко сильна, вольова людина, то чого вона не хоче визначитися зі своїми пріоритетами і виграти у головному? А тут постає питання – а що головне для Тимошенко. Якщо влада, то все зрозуміло – вона йде правильно.
Якщо Україна, то тут у неї пішло "не так" вже давно, ще з першого прем"єрства.
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 13.10.2009 12:38
IP: 94.248.67.---
есть очень простой и ясный рецепт, который дает возможность отмести крики штатных Интернет-комментаторов штаба Тимошенко:
- в Библии написано судить не по речам человека, а по плодам деятельности его;
- Тимошенко речи сладкие молвит, а сама плоды от ее работы самые неблагополучные для людей.
grafo _ 13.10.2009 12:34
IP: 194.44.153.---
qws:
1. Цей допис Лещенка – спроба маніпуляції свідомістю читача.
2. Мета цього допису Лещенка – підірвати довіру виборців до БЮТ та її лідера.
3. Лещенко робить вигляд, що не знає про світову економічну кризу, яка в Україні має особливо тяжку форму.
4. Що тільки коли економічну кризу буде подолано можна буде рухати вперед "Український прорив".
***
1. Лещенку ще вчитися і вчитися, аби досягти вершин мистецтва юлькіних маніпуляцій.
2. Неможливо підірвати неіснуюче.
3. Особливо тяжку форму має юлькіне безвідповідальне правління.
4. Поки сонце зійде, роса очі виїсть і прорив не знадобиться. На це і розрахунок?

Іще.
Ми тут обговорюємо не вади Лещенка, як можна помітити, а ПРОФЕСІЙНЕ ЗВІЗДІННЯ премєрки, внаслідок якого гаманці пересічних громадян худнуть і худнуть
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 13.10.2009 12:34
IP: 94.248.67.---
Сергей, ну как Вы могли так нехорошо поступить – взять да и напомнить, что наообещала Тимошенко? И благополучно не стала делать (т.к. ей это невыгодно)? Что теперь делать команде комментаторов от Тимошенко? Судя по истеричному фонтану их криков в комментариях к Вашему блогу, у них просто не хватает интеллекта что-то возразить на элементарный вопрос о том, "зачем было врать, если и не собиралась ничего делать, госпожа Тимошенко?"
Просто _ 13.10.2009 12:31
IP: 88.81.234.---
qws: не стоит обольщаться по поводу целей лещенков. Ребята просто добросовестно, в меру своего разумения рубят капусту, зелень. Искать в этом какие-то "задумки" и цели – бесполезно. Точно так же его "однополчане" тупо блокируют трибуну в ВР. К лещенков работа попроще.
prft _ 13.10.2009 12:30
IP: 193.33.104.---
Однажды полчище кротов
Открыло сотни грязных ртов
И огласило белый свет
Безумным криком: "Солнца нет".

С тех пор, как мы произошли
Мы солнца в мире не нашли,
А мир наш – это та земля,
Где жизнь ведёт кротов семья".

Когда же пели так кроты,
Орёл сказал им с высоты:
"О, вы несчастные слепцы,
Подземных, мрачных нор жильцы,

Для вас, конечно, солнца нет
Оно для вас пустой предмет.
Вам не понятна правды весть
О том, что солнце в мире есть.

А почему? – скажу сейчас –
Глаза отсутствуют у вас,
Когда б ваш сонм глаза имел
Он этой песни бы не пел.
fin2003 _ 13.10.2009 12:29
IP: 194.44.181.---
Ось _ 13.10.2009 12:14

Для ющечокнутых, у которых доказы все перекручены, которые, то что сделали другие, приписывают Ющу и которые вообще потеряли смысл того, что обещал Ющ. То что вы пишите можете как полный список выполненных обещаний показывать инопланетянину, который только вчера прилетел первый раз на Землю. А я тут живу уже Бог знает сколько, и своими глазами наблюдаю, чего Ющ натворил.
Есть дух обещаний, и есть пустословие их выполнений. Даже лучше сказать, словоблудие.
А есть еще очень старый фильм "Мужчина и женщина", в двух сериях. В обеих сериях ведется повествование об одних и тех же отношениях между конкретными мужчиной и женщиной. Только в первой глазами женщины, а во второй мужчины. Ну и как они совпадают, их видение одного и того же. Да никак. Если вам понятно, что я хочу сказать, то это то, что для 2% Ющара – Бог, а для остальных – сволота, которой мало. Поэтому не пишите больше о ваших впечатлениях выполнения его обещаний.
Ось _ 13.10.2009 12:28
IP: 95.133.3.---
qws:
Цей допис Лещенка – Чивокуні спроба маніпуляції свідомістю читача.
Лещенко-Чивокуня робить вигляд, що не знає про світову економічну кризу яка через політичну боротьбу в Україні має особливо небезпечну і тяжку форму.
Що сьогодні треба рятувати Україну, долати кризу, виконувати антикризову урядову програму
Ну задовбали холуї юлькіни!
Де ти бачив антикризову програму Тимошенко? – її в природі не існує. (а якщо прийняти твою брехню всерйоз – то програма Уряду була подана до ВР тоді, коли бздЮлька громогласно, з розлогими обгрунтуваннями доводила, що в Україні кризи не буде. І програма у неї була відповідна)
Поясни, яким чином світова криза не дає можливості Тимошенко пояснити звідки у неї з'явилися гроші, після того, як Кучма у неї як вона сказала: "все забрав". Звідки гроші на маєтки, ресторани, луї Віттони, діаманти і т.п.
Як світова криза заважає Тимошенко встановити конкурсне призначення на високі посади (а не роздавати за хабарі "нужним людям")?
Болт _ 13.10.2009 12:28
IP: 77.122.230.---
Из сказанного в Болт _ 13.10.2009 11:35 и Болт _ 13.10.2009 11:22
Солисту,господину Лещенко,

платным,

а также искренним бетвакалистам сериала про "Белого бычка".

_____

следует, что:

1. Если Лещенко, и те,

кто пишет в пространстве признаваемых ими нынешних политических правил,

не говорит о носителях положительного примера в конкретно критикуемом случае, то это ЛУКАВСТВО.

2.Если Лещенко не понимает (а скорее делает вид, что не понимает),

что это либо реклама от обратного (объекта критики),

либо стрельба "лавочковыми очередями" по проплаченной команде "пли",

то это не должны себе позволять разумные сограждане. А Лещнко просто популист-на разоблачениях ради разоблачений.

3.Пока публикации Лещенко, Найома..., программы Шустера, Киселева... не откажуться от стиля сериал жвачек про белого бычка и не станут, хотя бы инструментами сравнительного плана в поведении политиков и в системной позиции авторов. Все это будет только инфобизнес на горе!
korin3 _ 13.10.2009 12:23
IP: 94.178.210.---
львів-750:
А які, на вашу думку, ви можете назвати вдалими кроки Тимошенко в подоланні кризи. Адже ви повинні якісь знати, якщо так її захищаєте.
С высоты пенсионных лет трудно понять, что такое безработица.
Еще труднее осознать почему у янки 10% безработных – и почти нет кризиса, а у нас 2% – и гуляет кризис...
qws _ 13.10.2009 12:21
IP: 193.93.17.---
Цей допис Лещенка – Чивокуні спроба маніпуляції свідомістю читача.
-Ганьба! Вона не виконує своїх обіцянок, наведених у програмі "Український прорив"... 2007 року! – верещить "сторожовий пес демократії" – Лещенко- Чивокуня у свому блозі.
- От вам текст! Читайте! Нічого не робится! Або робиться не так!

Мета цього допису Лещенка-Чивокуні – підірвати довіру виборців до БЮТ та її лідера,
шляхом недолугої маніпуляції.
Лещенко-Чивокуня робить вигляд, що не знає про світову економічну кризу яка через політичну боротьбу в Україні має особливо небезпечну і тяжку форму.
Що сьогодні треба рятувати Україну, долати кризу, виконувати антикризову урядову програму. Що тільки коли економічну кризу буде подолано можна буде рухати вперед "Український прорив".

Отже, до захисту демократії "сторожовий пес УП" Лещенко-Чивокуня має відношення не більше, ніж морська свинка до моря.
Ніякий він не журналіст, а недолугий маніпулятор з адмінресурсом УП та вовчим апетитом.
YM _ 13.10.2009 12:20
IP: 80.78.42.---
korin3:
Должно быть доверие, а у нас сбита мораль – доверия при правильной игре быть не может...
А только при неправильной что ли может?
korin3 _ 13.10.2009 12:19
IP: 94.178.210.---
fin2003:
У тому ж місці, де 10 кроків або покращення життя вже сьогодні. Не подобається Юлька, подобається хтось інший, так і кажіть. До чого тут український прорив. Написав би Лещенко одну сентенцію "Ненавиджу Юльку" замість цьго опусу і сенс би не змінився. Мабуть платять за кількість знаків.
Ты тоже счастливый человек, который верит в чудо.
korin3 _ 13.10.2009 12:18
IP: 94.178.210.---
львів-750:
___ Це щось схоже на те: Ти не знаєш істини, яку знаю я...
То повторимо дискусію про істину і способи її пізнання? Га, кОріне?
Нереально и бесполезно. Горы литературы... например, чуть ли не с самого начала – труд превратил обезьяну в человека...
Должно быть доверие, а у нас сбита мораль – доверия при правильной игре быть не может...
YM _ 13.10.2009 12:18
IP: 80.78.42.---
львів-750:
___ Це щось схоже на те: Ти не знаєш істини, яку знаю я...
То повторимо дискусію про істину і способи її пізнання? Га, кОріне?
Воно начебто добре, що знає, але ж не хоче ні з ким поділитися. От каже він як завжди утаємничено: "Ти не знаєш істину, а я знаю, тому слухай мене, бидло, і підтримуй Юлю, як тобі розумні люди тут кажуть". А ось ЧОМУ треба робити, саме так, як каже він, переконати ніяк не може, тому, мабуть, і лається своїми словами для зв'язки;)
Ось _ 13.10.2009 12:14
IP: 95.133.3.---
fin2003:
У тому ж місці, де 10 кроків Написав би Лещенко одну сентенцію "Ненавиджу Юльку" замість цьго опусу і сенс би не змінився. Мабуть платять за кількість знаків.
Це для марновірних юлеофанів достатньо почути якусь фігню – і вони тупо вірять, і ніякі докази їм непотрібні, бо плювать вони хотіли на факти.
Повторюю другому фанатику питання про 10 кроків:
Чине почали виплачувати допомогу при народжені дитини? (тепер і при всиновлені сироти виплачують)
Чи хтось, окрім Ющенка бореться за об'єднання Церков в Україні? (а не бігає ніччю в келію до Московських гостей)
Чи не скоротили строк служби у армії з 2-ох до 1-го року?
Чи не провели чесної приватизації Криворіжсталі?
Чи доходи бюджету не виросли з 90млрд у 2004р до 238млрд у 2008р?
Чи хтось, окрім Ющенка, домагається вступу України в НАТО та ЄС?
Чи не відкрив Ющенко архіви НКВД-КДБ для вивчення правдивої історії України?
Чи не провів Ющенко чесні вибори до ВР?
Чи не забезпечена ЮщенкомСвобода слова
львів-750 _ 13.10.2009 12:12
IP: 194.44.241.---
motrian:
grafo _ 13.10.2009 12:02
Та не кажіть дурні!!!!!! З Кіпром нас порівнювати!!! Нашук сраку, вибачте!!!! І вона в нас не з вини Тимошенко, ми давно в ніс сидимо, тому не треба!!!!
__ Якщо вважати сракою оце схоже на прапорі БЮТ, то ви маєте рацію – таки сидимо і будемо сидіти, якщо не зрозуміємо цього.
А які, на вашу думку, ви можете назвати вдалими кроки Тимошенко в подоланні кризи. Адже ви повинні якісь знати, якщо так її захищаєте.
grafo _ 13.10.2009 12:12
IP: 194.44.153.---
motrian:
grafo _ 13.10.2009 12:02
Та не кажіть дурні!!!!!! З Кіпром нас порівнювати!!! Нашук сраку, вибачте!!!! І вона в нас не з вини Тимошенко, ми давно в ніс сидимо, тому не треба!!!!
Як це не треба? Адже світ на усе, що в ньому пізнається у порівнянні
:))
Чи в motrianа це вже генетичне – сидіти у глибокій задниці та звинувачувати в цьому журналістів, Лещенка зокрема?
fin2003 _ 13.10.2009 12:09
IP: 194.44.181.---
У тому ж місці, де 10 кроків або покращення життя вже сьогодні. Не подобається Юлька, подобається хтось інший, так і кажіть. До чого тут український прорив. Написав би Лещенко одну сентенцію "Ненавиджу Юльку" замість цьго опусу і сенс би не змінився. Мабуть платять за кількість знаків.
YM _ 13.10.2009 12:08
IP: 80.78.42.---
motrian:
Мені вас шкода, ви змішали в купу, абсолютно два різних поняття, обєднання та критику, а вони абсолютно несумісні, хоча обидва мають право на життя, будь ласка! Лише одне але, обєктивність відсутня, а лише купа упередженості, щасти вам, побачимо, до чого ми прийдемо, галасуючи один проти одного, а де ж ОБЄДНАННЯ?!!!!!!
А об'єднання – це ніщо інше, як сліпа підтримка Тимошенко як прем'єра і беззаперечне голосування за неї на майбутніх виборах незалежно від будь-яких її слів і дій – ні?
львів-750 _ 13.10.2009 12:08
IP: 194.44.241.---
korin3:
grafo:
Якби я за Юльку не голосував, то навіщо би так розпинався?
Ты счастливый человек. Ты не знаешь, не хочешь знать и никогда не узнаешь настоящую реальность в которой живешь.
___ Це щось схоже на те: Ти не знаєш істини, яку знаю я...
То повторимо дискусію про істину і способи її пізнання? Га, кОріне?
motrian _ 13.10.2009 12:07
IP: 77.122.57.---
grafo _ 13.10.2009 12:02
Та не кажіть дурні!!!!!! З Кіпром нас порівнювати!!! Нашук сраку, вибачте!!!! І вона в нас не з вини Тимошенко, ми давно в ніс сидимо, тому не треба!!!!
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter