Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
p-lyoada _ 13.10.2009 10:34
IP: 95.133.235.---
Сергій дійсно подав об"єктивну картину того що було і що маємо нині. Це реалії. А коментарі на кшталт: Ви негідник-Юля цяця просто смішно читати. Згадуються відомі слова: "Это было бы так смешно, если бы не было так грустно..."
ExAngel _ 13.10.2009 10:33
IP: 217.196.166.---
Сергій_Трегубенко:
Якщо таких як Лещенко в Україні набереться достатні кількість, то влада і кандидати в неї змушені будуть припинити брехати народу.
Тобто, по великому рахунку, мова йде про докорінну зміну нашого життя!
Лещенка потрібно підтримувати, це всім нам дуже вигідно.
Абсолютно вірно! Сергію, прочитайте, пліз,мій комент під попередньою Вашою статею, може інформація зацікавить.
Генератор _ 13.10.2009 10:31
IP: 95.133.73.---
ACTIONDIRECT:

В БЮТі нове гасло.
Вбив українця – подавай нагороду, виступив проти Тимошенко у в'язницю...
Sarny _ 13.10.2009 10:30
IP: 91.211.134.---
Ну сколько ещё аферизм будет мучить нашу страну? Заколебала...
ACTIONDIRECT _ 13.10.2009 10:27
IP: 77.122.32.---
Депутат от БЮТ Владимир Пилипенко направил в ГПУ обращение о взятии Кислинского под стражу при наличии оснований для возбуждения дела по ч. 1.3 ст. 358 УК ("подделка документов, печатей, штампов и бланков"), что предусматривает наказание в виде штрафа до 50 не облагаемых налогом минимумов, ареста сроком до 6 месяцев или ограничения свободы на срок до 2 лет.

Народный депутат от БЮТ Владимир Пилипенко обратился к министру внутренних дел Юрию Луценко с просьбой рассмотреть возможность награждения народного депутата от БЮТ Виктора Лозинского, задержавшего вооруженного преступника в Головановском районе Кировоградской области.Об этом говорится в обращении депутата в адрес МВД, сообщили в пресс-службе БЮТ.

Полипенка на проект "Большая разница"!))))
Генератор _ 13.10.2009 10:27
IP: 95.133.73.---
Натуся:

У Ющенка був шанс і відповідне місце з посадою і владою не дозволити Тимошенко укласти ганебну кабальну угоду з Газпромом, Вітя на посаді президента нічого не зробив! В діях Тимошенко був злий намір, нормою Римського Права – ОЧЕВИДНИЙ ЗЛОЧИН НЕ ПОТРЕБУЄ ДОКАЗІВ.
Ющенко своєю мовчанкою та неробством фактично сприяє закабаленню України Росією. В мене нема ніяких повноважень, та надій від людей тому і питати нічого, хіба що від мене вимагається на виборах прийти та проголосувати.
Генератор _ 13.10.2009 10:21
IP: 95.133.73.---
Игрек-минус:

Якось дивно Вас читати, про що тут писав Лещенко, фактично нічого, просто розкапав папери Тимошенко дво річної давнини і вивісив в інеті. То все.
Зомбо Юлектікуси готові його розірвати за те що він повторив Тимошенко.
Геть смішні.
Натуся _ 13.10.2009 10:20
IP: 194.44.241.---
Генератор:
Кворум:

Знаєте, а про Ющенко всі забули, про нього вже не говорять, викреслили з голови як суцільне нічо. Ющенко вже нікого не колише, він вже в минулому.
Нема довір'я до гривні нема і Ющенка.
___ Не забули і ви цьому підтвердження.
Навіть якщо тема його не стосується, ви все рівно згадуєте. Ющенко має свого виборця і з ними ще будуть рахуватися, як і з Ющенком.
А на вашому місці, я б не зловтішалася, бо ви самі що з себе представляєте? Шануючи вашу чоловічу гідність, я наразі утримаюся від коментарів. Лише хочу сказати, що ви схожі на хлопчика, який закликав людей на неіснуючого вовка. То вважайте, що в очах пересічних громадян ви їх вже двічі здурили. Але може бути таке, що вам байдуже, що про вас думають, тоді перепрошую...
Ugly_BYuT _ 13.10.2009 10:15
IP: 62.244.28.---
Niyakoho proryvu tak i ne bulo tomu scho Tymoshenko ekonomichno bezhramotna!!

Za te rist tsin, inflatsia, zmeshenya budgetnix nadxodjen, zbilshenya borh, i td tp.

Tymoshenko u vidstavku.!!
Игрек-минус _ 13.10.2009 10:15
IP: 194.106.218.---
rumata2 _ 13.10.2009 07:28
Сергей, как всегда передергиваете и врете...Я сочувствую Вам. Я не против даже, что бы Янукович стал президентом, раз вам, и народу так хочется. Наверное надо и через это пройти..."

rumata2!

На мой взгляд, Вы зря возмущаетесь и зря сочувствуете – в этом же и заключаются основной смысл и методы его работы.
Да и не только его – так, к сожалению, понимают свою профессию многие его коллеги, они находят в этом своеобразный "кайф"...

Эта "порода" не может иначе, потому что иначе – это кропотливый журналистский труд с поиском правды и анализом причин происходящего.
А правда не всегда согласуется с личным интересом...

И ещё требуется, конечно, понимание ответственности за свои слова и за их последствия – но это уже совсем неподъёмное для таких "журналистов" понятие...
Генератор _ 13.10.2009 10:14
IP: 95.133.73.---
ACTIONDIRECT:

Тимошенко, де Лозінський?
Генератор _ 13.10.2009 10:13
IP: 95.133.73.---
Сергій_Трегубенко:

100%
Натуся _ 13.10.2009 10:12
IP: 194.44.241.---
Validity:
Осмомисл:

ВОНА пропонувала ПРОРИВ і ІДЕАЛЬНУ КРАЇНУ.
Она не Вам "пропонувала", а тем, кто за неё голосовал.
Те же, кому поверили Вы и за кого голосовали (НУНС), обещали кое-что другое.
Они всё, обещанное Вам, выполнили? Увы!
Вот и спрашивайте с тех, кто Вам надул.
___ Що за логіка? Якщо Тимошенко виберуть президентом, то вона повинна працювати лише на "свою" частину виборців, а інші ні при чім?
А я вважаю, що вона повинна стати президентом ВСІЄЇ України і працювати на ВСЮ Україну. Я не буду, як деякі теперішні депутати, казати, що це не мій президент, бо я його не вибирав. А ви якраз до того підштовхуєте.
Що стосується теперішнього прориву і невиконання обіцянок ніби лише перед виборцями Тимошенко, то ви також не маєте рації,бо парламент колегіальний орган і коли погано виконуються обов"язки чи обіцянки якоюсь однією групою депутатів, то це відбивається на роботі всього парламенту.
ACTIONDIRECT _ 13.10.2009 10:11
IP: 77.122.32.---
TAG__:
Так есть у Кислинского диплом или нет? А то КабМин и Тимошенко ему сами в далеком прошлом и присваивали ранг госслужащего. А госслужащим нельзя быть без высшего образования:

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=366-2005-%EF
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 18 травня 2005 р. N 366
Київ

Про присвоєння рангів
державним службовцям
...
Присвоїти п'ятий ранг державного службовця
...
КИСЛИНСЬКОМУ – помічнику Президента України
Андрію Миколайовичу

...
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 19
А Лозинский наверное в Межигирье скрываеться)))
Сергій_Трегубенко _ 13.10.2009 10:09
IP: 95.133.121.---
Якщо таких як Лещенко в Україні набереться достатні кількість, то влада і кандидати в неї змушені будуть припинити брехати народу.
Тобто, по великому рахунку, мова йде про докорінну зміну нашого життя!
Лещенка потрібно підтримувати, це всім нам дуже вигідно.
Генератор _ 13.10.2009 09:59
IP: 95.133.73.---
Validity:

Стоїть питання про обіцяне Тимошенко, а не Ющенка та інших.

Де обіцяний прорив?
Validity _ 13.10.2009 09:47
IP: 92.112.140.---
Осмомисл:

ВОНА пропонувала ПРОРИВ і ІДЕАЛЬНУ КРАЇНУ.
Она не Вам "пропонувала", а тем, кто за неё голосовал.
Те же, кому поверили Вы и за кого голосовали (НУНС), обещали кое-что другое.
Они всё, обещанное Вам, выполнили? Увы!
Вот и спрашивайте с тех, кто Вам надул.
Генератор _ 13.10.2009 09:45
IP: 95.133.73.---
Validity:

Вітюня, не майся, де нові катрени Нострадамуса?
Validity _ 13.10.2009 09:42
IP: 92.112.140.---
Генератор:
Validity:

Брехня, ніякого в списку небуло!
Да, действительно, я ошибся.
Тебе наобещали включить в список, ты пришел на съезд ПР, не увидел себя в списках и обиженный покинул съезд до его окончания.
Генератор _ 13.10.2009 09:38
IP: 95.133.73.---
Validity:

Брехня, ніякого в списку небуло!
Осмомисл _ 13.10.2009 09:38
IP: 91.124.99.---
Що за соплі в юлькоботів?!
Малята, "так" має бути "так", а "ні"- "ні"! ВОНА пропонувала ПРОРИВ і ІДЕАЛЬНУ КРАЇНУ. ВОНА при владі, ІДЕАЛЬНА КРАЇНА ЗДОХЛА, а ПРОРИВ стався в мішку, де зберігались думки! Скільки можна?! Здохла так здохла...
І повірте: ВОНА ЦЕ Н Е УКРАЇНА! бО уКРАЇНА НЕ НОСИТЬ лУЇ вІТТОН, НЕ БРЕШЕ. НЕ ХОВАЄ ПРИБУТКИ ВЛАСНОГО ЧОЛОВІКА І МАТИ УКРАЇНИ НЕ ЖИВЕ В ПАЛСЬКОМУ БУДИНОЧКУ! (ВСЕ ЦЕ НА 84 ТИС. ГРН. В РІК!)
Validity _ 13.10.2009 09:36
IP: 92.112.140.---
Генератор:
Пригадую Юля обіцяла... кожен українець якого обдурила Юлька.
Ясно же написано:
Тимошенко отвечает перед своими избирателями, а не перед Вами. Они и дадут ей оценку.

Ты же Генератор – Ковтуненко, на выборах 2007г. был в списках ПРдунов (правда, поставили тебя на непроходное место), поэтому явно не являешься избирателем БЮТ.

Так что спрашивай о выполнении обещаний с тех, за кого ты голосовал.
А мы, избиратели БЮТ, как-нибудь сами разберемся с обещаниями того, за кого мы голосовали.
Без твоей помощи.
Генератор _ 13.10.2009 09:34
IP: 95.133.73.---
Кворум:

Знаєте, а про Ющенко всі забули, про нього вже не говорять, викреслили з голови як суцільне нічо. Ющенко вже нікого не колише, він вже в минулому.
Нема довір'я до гривні нема і Ющенка.
Кворум _ 13.10.2009 09:20
IP: 77.122.43.---
Генератор:
Давайте не будемо однобоко розглядати ситуацію з обіцянками. Кожен українець пам"ятає таку собі програму "Десять кроків назустріч людям" відомого автора. Наче й небагато було крокувати, але жоден крок у зазначеному напрямку не було реалізовано, а от у протилежному – мало не марафонська дистанція!
Генератор _ 13.10.2009 09:05
IP: 95.133.73.---
Карлик:

Пригадую Юля обіцяла молоді іпотеку під 4,5%!
Юля обіцяла бензин по 2,30 гривень за літр!
Професійну армію!

Де це все?
Чому Ви думаєте що це пам'ятає тільки Янукович,
це пам'ятає кожен українець якого обдурила Юлька Криза.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter