Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
motrian _ 13.10.2009 12:05
IP: 77.122.57.---
Натуся _ 13.10.2009 11:59
Мені вас шкода, ви змішали в купу, абсолютно два різних поняття, обєднання та критику, а вони абсолютно несумісні, хоча обидва мають право на життя, будь ласка! Лише одне але, обєктивність відсутня, а лише купа упередженості, щасти вам, побачимо, до чого ми прийдемо, галасуючи один проти одного, а де ж ОБЄДНАННЯ?!!!!!!
grafo _ 13.10.2009 12:04
IP: 194.44.153.---
Pomidorov:
grafo _ 13.10.2009 11:47

Бігає по світі, набирає кредитів і державу закладає у заставу міжнародним кредиторам.
grafo:

А що ти зробив би на її місці. Перекрив би Україні газ нафту забрав би заморьскі тачки і всіх до плуга в гречкосії?

Найперше, я би не крав.
:))
А все решта наші працьовиті люди зроблять самі
Ось _ 13.10.2009 12:04
IP: 95.133.3.---
Кворум:
Справді, прем'єру вдалося реалізувати далеко не все, що планувалося. Як не крути, а кризи внесла свої корективи і з ними доводиться рахуватися. Якби не ці об'єктивні причини, "Український прорив" мав усі шанси стати реальністю Поки що втілення у життя цієї програми доводиться відкладати, але це зовсім не означає, що Тимошенко забула про неї.
Поясніть мені, старому дурню, як світова фінансова криза впливає на оприлюднення Тимошенко декларації про доходи? Як банкрутство Лєман Бразерс пояснює звідки у Тимошенко (після приходу владу (і після того, як у неї Кучма все забрав) з'явилися гроші на будинок собі і доньці (6млн.дол), на купівлю дорогого ресторану для доньки (а як вона поносила Ющенка, за те, що його син зайшов у дорогий ресторан), на ЛуїВіттони, діаманти і т.д і т.п.
Причім тут світова криза????
grafo _ 13.10.2009 12:02
IP: 194.44.153.---
motrian:
YM _ 13.10.2009 11:40
motrian:
Я вже втомився товкти одне й те саме, люди добрі, звідки ж ви всі?
Я не розумію, всі мої рідні кажуть в один голос, що головне пережити і побороти кризу
А рідні не здатні допетрати, що найбільша криза України – Тимошенко?
Всім кризам криза.
Як вже тут писав, не хочу повторюватися, як уряд на Кіпрі бореться з кризою:
зменшує податки, здешевлює харці та речі першої необхідності, надає БЕЗКОШТОВНЕ ЖИТЛО, із бюджету фінансує національну програму енергозбереження – БЕЗКОШТОВНО замінюють людям у приватних помешканнях вінка, утеплюють стіни будинків.

Як каже моя знайома: це не у нас криза, а в уряду, то нехай із неї виходить.
За це ми їм і ПЛАТИМО ПОДАТКИ.

А тепер, motrian, у рідні вистачить розуму порівняти дії уряду ПРОМИСЛОВО НЕ РОЗВИНЕНОГО КІПРУ (і де вони тільки кошти беруть? може не тирять?) і уряду ПРОМИСЛОВО ПОТУЖНОЇ УКРАЇНИ?
Промислово потужної у порівнянні із Кіпром маю на увазі.
Натуся _ 13.10.2009 11:59
IP: 194.44.241.---
motrian:
Весь світ обєднався для порятунку своїх держав, в нас же навпаки,ганьбили!!

___ Саме так ОБ"ЄДНУЄТЬСЯ, саме для порятунку держави.
І кожний має свою думку щодо способів цього порятунку. У мене своя думка, у Лещенка своя, ви маєте також думку. Поки в нас свобода слова, ми ці думки висловлюємо. А ваше намагання закрити нам рота, можна розцінити як спробу встановлення диктатури, при якій всі думають однаково,як накаже керманич.
Тому розслабтесь, сприймайте критику як гірку, але дуже необхідну пілюлю.
Чи ви вважаєте, що Тимошенко апріорі не може помилятися?
YM _ 13.10.2009 11:58
IP: 80.78.42.---
Сергій Лещенко:
Если вы считаете, что создание грязи – это повторная публикация предвыборных обещаний Юлии Владимировны, спрятанных ее технологами от общественности – то мне жаль вас и ваш ценностный набор.
Да в общем понятно, что для бойцов "грязь" – это всё то, что по их мнению хоть как-то в невыгодном свете выставляет их кумира, а, значит, и уменьшает по их мнению её шансы на победу. А впаривание типа "Вона – працює" – это очень умная на их взгляд поддержка:) Если бы они ещё только поняли, что это мягко говоря не совсем так, то было бы вообще хорошо;)
Pomidorov _ 13.10.2009 11:55
IP: 91.208.154.---
grafo _ 13.10.2009 11:47

Бігає по світі, набирає кредитів і державу закладає у заставу міжнародним кредиторам.
grafo:

А що ти зробив би на її місці. Перекрив би Україні газ нафту забрав би заморьскі тачки і всіх до плуга в гречкосії?

Сергій Лещенко _ 13.10.2009 11:54
IP: 62.149.2.---
Кворум:
Справді, прем'єру вдалося реалізувати далеко не все, що планувалося. Як не крути, а кризи внесла свої корективи і з ними доводиться рахуватися. Якби не ці об'єктивні причини, "Український прорив" мав усі шанси стати реальністю Поки що втілення у життя цієї програми доводиться відкладати, але це зовсім не означає, що Тимошенко забула про неї.
Для того, щоб, як обіцяла Тимошенко, робити призначення керівників державних монополій на конкурсних засадах, не потрібна Верховна Рада і криза тут ні до чого. Тому що цих людей призначає Кабмін. Для цього достатньо ухвалити постанову уряду про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – і все.
korin3 _ 13.10.2009 11:54
IP: 94.178.210.---
grafo:
Зато є совість.
А в саламандри ні ідеї, ні прориву, ні совісті – подати у відставку і зникнути з людських очей
Для тех, у кого отсутствует разум, существует мудрость – благими намерениями вымощена дорога в ад.
Ось _ 13.10.2009 11:54
IP: 95.133.3.---
Кворум:
Кожен українець пам"ятає таку собі програму "Десять кроків назустріч людям" відомого автора. Наче й небагато було крокувати, але жоден крок у зазначеному напрямку не було реалізовано
Та невже?
А от Тимошенко іншої думки
"Почитайте програму Президента "10 кроків назустріч людям", там все написано. Я вважала, що її ухвалили всерйоз, і тому я її виконувала"
Чи, може не почали виплачувати допомогу при народжені дитини? (тепер і при всиновлені сироти виплачують)
Чи хтось, окрім Ющенка бореться за об'єднання Церков в Україні? (а не бігає ніччю в келію до Московських гостей)
Чи не скоротили строк служби у армії з 2-ох до 1-го року?
Чи не провели чесної приватизації Криворіжсталі?
Чи доходи бюджету не виросли з 90млрд у 2004р до 238млрд у 2008р?
Чи хтось, окрім Ющенка, домагається вступу України в НАТО та ЄС?
Чи не відкрив Ющенко архіви НКВД-КДБ для вивчення правдивої історії України?
Чи не провів Ющенко чесні вибори до ВР?
Свобода слова
motrian _ 13.10.2009 11:53
IP: 77.122.57.---
grafo _ 13.10.2009 11:51
Якщо ти чейсь туфльо, то не суди по собі інших!
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 11:53
IP: 62.149.2.---
Веддаарди:
Сергей Лещенко:
Карлик, вы сами решайте, за кого голосовать. это не моя функция. и то, что я пишу – не черный пиар. потому что черный пиар: а) пишется анонимно, б) содержит лживые факты. Я пишу правду и подписываюсь своим именем. А черным пиаром занимаетесь вы, карлик.
Это в какой методичке такое написано??? Чёрный пиар – это деятельность, направленная на ухудшение имиджа. Очернение образа, так сказать. Создание новой грязи в этом мире. Весьма достойная для Украины деятельность – не всем же светлые мечты рисовать. А правда или анонимность для пиара большой роли не играет.
Если вы считаете, что создание грязи – это повторная публикация предвыборных обещаний Юлии Владимировны, спрятанных ее технологами от общественности – то мне жаль вас и ваш ценностный набор.
Кворум _ 13.10.2009 11:52
IP: 77.122.43.---
nd65:
Згоден з усим тут написаним, м'яко кажучи її обіцянки мають мало спільног з її діями. Та все ж я просто волаю відповісти на просте питання:
У другому турі ТИМОШЕНКО-ЯНУКОВИЧ! За кого голосуємо пнове???
За Тимошенко – однозначно! Справді, прем'єру вдалося реалізувати далеко не все, що планувалося. Як не крути, а кризи внесла свої корективи і з ними доводиться рахуватися. Якби не ці об'єктивні причини, "Український прорив" мав усі шанси стати реальністю Поки що втілення у життя цієї програми доводиться відкладати, але це зовсім не означає, що Тимошенко забула про неї.
korin3 _ 13.10.2009 11:52
IP: 94.178.210.---
grafo:
Якби я за Юльку не голосував, то навіщо би так розпинався?
Ты счастливый человек. Ты не знаешь, не хочешь знать и никогда не узнаешь настоящую реальность в которой живешь.
motrian _ 13.10.2009 11:52
IP: 77.122.57.---
grafo _ 13.10.2009 11:47
Та весь світ в кредит живе, то світова практика!
shugai _ 13.10.2009 11:51
IP: 195.230.156.---
Лещенко молодець, що нагадує політикам їхні обіцянки, але його віра в перемогу Тимошенко просто чудує:))) ВОНА – НІКОЛИ НЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ
Сергію, на що споримо?
grafo _ 13.10.2009 11:51
IP: 194.44.153.---
YM:
motrian:
Может, лучше направить всю свою неуёмную энергию не на борьбу с журналистом, а подумать над тем, как, наконец, перестать лапшу людям на уши вешать, и именно к этому также призывать своего кумира?
Ага, призовеш її...
А денежку юлеботам хто буде платити?
YM _ 13.10.2009 11:51
IP: 80.78.42.---
motrian:
Я вже втомився товкти одне й те саме, люди добрі, звідки ж ви всі? Я не розумію, всі мої рідні кажуть в один голос, що головне пережити і побороти кризу, а тепер такі, як ви і ті, що з вами, вирішили про прорив згадати, вибачте, то більше схоже на знущання!!Це нова розробка?
Та не цьому справа, і не прориві довбаному тому. З таким самим успіхом можна було б знову товкти воду в ступі і про ті вклади СРСР, і про контрактну армію, і про бюджети 2009 і 2010, і про газові контракти, і, повірте, що втомився не менше від Вас. НЕ_ПРО_ЦЕ_РІЧ!!! А про те, що боротися з кризою можливо і навіть треба, НЕ_НАВІШУЮЧИ_ЛОКШИНУ_НА_ВУХА людям.
motrian _ 13.10.2009 11:51
IP: 77.122.57.---
nd65 _ 13.10.2009 11:41
Ну як можна взагалі не соромитись такого президента, як Янукович, в разі чого...він же всю нашу державу буде представляти, а в голові ж аж звинить, від того, що там порожне...
grafo _ 13.10.2009 11:47
IP: 194.44.153.---
motrian:
то Тимошенко все таки намагається хоча б частину виконати, не дивлячись на важкі часи...
Бігає по світі, набирає кредитів і державу закладає у заставу міжнародним кредиторам.

Хто із юликів готовий, наприклад, віддати Соросу своє житло у заставу за юлькін прорив?

Так би мовити, не словом – бля, бля, бля на УП – а реальним ділом?
motrian _ 13.10.2009 11:47
IP: 77.122.57.---
Pomidorov _ 13.10.2009 11:43
У Серьожі врізали зарплату. Єдине на що він сподівався це "Ураїнський прорив".
Ото хіба що...
korin3 _ 13.10.2009 11:46
IP: 94.178.210.---
Генератор:
Ющенко в цьому випадку зробив вірно, найкращий спосіб заткнути рота Колісніченко це дати йому "бендерівську" нагороду, дивись приклад Кіркорова. Гнав на Україну, а як став "народним" та з орденом то замовчав...
Так що Ющенко робить правильно. Друзів тримай близько, а ворогів поруч себе.
Ма-ла-дэц, Генератор, это объясняет, почему ты так Юльку не любишь – с любым другим тебе будет комфортнее – потому как все они так же как и ты сторонники двойных стандартов.
motrian _ 13.10.2009 11:46
IP: 77.122.57.---
YM _ 13.10.2009 11:40
motrian:
Я вже втомився товкти одне й те саме, люди добрі, звідки ж ви всі? Я не розумію, всі мої рідні кажуть в один голос, що головне пережити і побороти кризу, а тепер такі, як ви і ті, що з вами, вирішили про прорив згадати, вибачте, то більше схоже на знущання!!Це нова розробка?
Pomidorov _ 13.10.2009 11:43
IP: 91.208.154.---
У Серьожі врізали зарплату. Єдине на що він сподівався це "Ураїнський прорив".
motrian _ 13.10.2009 11:42
IP: 77.122.57.---
Натуся _ 13.10.2009 11:33
Ви могли знати два роки тому, що гряне світова, нечувана криза?!! Не кажіть же дурниць, бо це дратує, ладно Янукович, в нього завжди були проблеми з головою, а також "вразили" його політтехнологи... Весь світ обєднався для порятунку своїх держав, в нас же навпаки,ганьбили!! А тепер такі, як ви, вирішили ще про прорив згадати і звіт вимагають, совість продали, чи що?
ONLINE
Корупція1408 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Зеленський60 Мовне питання187
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter