Сергій Лещенко

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

12 жовтня 2009, 19:05

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.

Я був дуже пригнічений.

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.

Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.

Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!

Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.

- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.

Як виявилося, ніде.

На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?

Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.

Але в інтернеті архіви не горять.

Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.

І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.

Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.

Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.

А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.

Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.

Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".

Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.

Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.

Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:

Верховна Рада України;

Кабінет Міністрів України;

Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;

Рахункова палата;

Голова КРУ;

Міністерство фінансів України;

Державна податкова адміністрація;

Державна митна служба України.

Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.

Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:

Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.

Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.

Ліквідація депутатської недоторканності.

Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.

З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;

Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.

Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.

Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.

З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.

Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.

Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.

Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.

Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.


Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.

Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).

Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.

Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.

Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.

Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.

Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.

Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.

Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.

Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.

Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.

Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.

Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.

Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.

Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.

Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.

Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

powered by lun.ua
Коментарі — 547
nd65 _ 13.10.2009 11:41
IP: 95.134.164.---
Згоден з усим тут написаним, м'яко кажучи її обіцянки мають мало спільног з її діями. Та все ж я просто волаю відповісти на просте питання:
У другому турі ТИМОШЕНКО-ЯНУКОВИЧ! За кого голосуємо пнове???
YM _ 13.10.2009 11:40
IP: 80.78.42.---
motrian:
Чомусь в мене таке враження, що немає за цією адресою вже правди, тим більше, коли в журналістів глибоке переконання, що вони повинні бути в опозиції до влади, то дуже відчувається і в назвах публікацій на УП!
Ну что Вы прицепились к человеку. Я ещё понимаю, если бы он он что-то сочинил. Так ведь просто дословно привёл то, что было заялено 2 года назад перед выборами. И это, оказывается, тоже заангажированность. Может, лучше направить всю свою неуёмную энергию не на борьбу с журналистом, а подумать над тем, как, наконец, перестать лапшу людям на уши вешать, и именно к этому также призывать своего кумира?
motrian _ 13.10.2009 11:39
IP: 77.122.57.---
korin3 _ 13.10.2009 11:31
Генератор:
Стоїть питання про обіцяне Тимошенко, а не Ющенка та інших.
Дуже цікаво, а обіцяне Ющенком та іншими, в нас не актуальне?Адже вони рвуться до влади!!! Вони нехай обіцяють і не виконують, їм можна?Тим більше, що якщо бути правдивими, то Тимошенко все таки намагається хоча б частину виконати, не дивлячись на важкі часи...які і стали на заваді виконання її програми, та чомусь про це також надають перевагу змовчати.
grafo _ 13.10.2009 11:36
IP: 194.44.153.---
korin3:
Сергій_Трегубенко:
Якщо таких як Лещенко в Україні набереться достатні кількість, то влада і кандидати в неї змушені будуть припинити брехати народу.
Тобто, по великому рахунку, мова йде про докорінну зміну нашого життя!
Лещенка потрібно підтримувати, це всім нам дуже вигідно.
У него нет идеи.
Зато є совість.
А в саламандри ні ідеї, ні прориву, ні совісті – подати у відставку і зникнути з людських очей
Стрелец _ 13.10.2009 11:35
IP: 109.72.119.---
Сергей Лещенко – продажный журналист "Украинской неправды"... Палата N6...
Веддаарди _ 13.10.2009 11:35
IP: 77.122.90.---
Сергей Лещенко:
Карлик, вы сами решайте, за кого голосовать. это не моя функция. и то, что я пишу – не черный пиар. потому что черный пиар: а) пишется анонимно, б) содержит лживые факты. Я пишу правду и подписываюсь своим именем. А черным пиаром занимаетесь вы, карлик.
Это в какой методичке такое написано??? Чёрный пиар – это деятельность, направленная на ухудшение имиджа. Очернение образа, так сказать. Создание новой грязи в этом мире. Весьма достойная для Украины деятельность – не всем же светлые мечты рисовать. А правда или анонимность для пиара большой роли не играет.
Болт _ 13.10.2009 11:35
IP: 77.122.230.---
продолжение к Болт _ 13.10.2009 11:22

Солисту,господину Лещенко,

платным,

а также искренним бетвакалистам сериала про "Белого бычка".
--

Глупо и смешно, а главное для народа бесперспективно, и более того осознанній обман обвинять нінешних политиков в тех или иніх маневрах.

Все они действуют в рамках тех правил, на которы ни Лещенко, ни Найом, ни многие иные "писатели-обличители" не покушаются.

Возникает законное подозрение, что как в том анекдоте про лягушку:

"вот бл...кое болото; позавчера изнасиловали, вчера изнасиловали... сегодня опять туда бегу".

Наших "робингудов" эта схема кормит. Чегож ее ломать.

И оппозиция не может победить власть, так как не вносит новые правила, а пытается не мытием, так катанием прорваться к ручному управлению и предеребанить не только "Межегирье", но и всю прилегающую Украину.

К сожалению, только Т. Монтян "выхватывает фразы" типа "Реестры, опыт и аналогии запада..." из системного подхода.

чит. далее
Натуся _ 13.10.2009 11:33
IP: 194.44.241.---
grafo:
Мдя, Юлічка напрацювалася, напроривалася так, що і економіці лише одні діри

__ Як казав капітан Врунгель (тезка нашої прем"єрки): Як корабель назвеш – так він попливе.
Чим людина думала, коли свою програму назвала "Український прорив"?
grafo _ 13.10.2009 11:33
IP: 194.44.153.---
Карлик:
Лещенко, прямо как Янукович:
1. ты мэни обицяла, що прызову в армию нэ будэ,
2. що вклады повэрнуть,
3. що всэ будэ алилуя.
4. Я даже не помню всех ее обещаний, так как за нее не голосовал.
5. Хотелось бы, чтоб такие как Янукович и Лещенко знали, что Тимошенко отвечает перед своими избирателями, а не перед вами.
6. Они и дадут ей оценку...
***
1. За базар тре відповідати
2. Читай пункт N1
3. Ось "алилуя" Юлька таки точно собі сотворила-:)
4. Лещенко виклав у блозі "12 проривів". Букви до купи вмієш збирати? Іще. Якби я за Юльку не голосував, то навіщо би так розпинався?
5. Лещенка позбавили конституційного права бути виборцем?
6. Обов'язково дадуть. Україна же працює, не трендить, на відміну від премерші.
motrian _ 13.10.2009 11:32
IP: 77.122.57.---
Сергій Лещенко _ 12.10.2009 23:39
Чомусь в мене таке враження, що немає за цією адресою вже правди, тим більше, коли в журналістів глибоке переконання, що вони повинні бути в опозиції до влади, то дуже відчувається і в назвах публікацій на УП!
korin3 _ 13.10.2009 11:31
IP: 94.178.210.---
Генератор:
Стоїть питання про обіцяне Тимошенко, а не Ющенка та інших.
Де обіцяний прорив?
Не ври. Прорыв делается. Только ею одной. И на все невыполненные обещания – НА ВСЕ – есть причины. – не убеждает? – меня тоже. Но они есть и могут быть предъявлены в отличие от обещаний других. Если у тебя осталась капля здравого смысла – ты просто обязан понять причем здесь "обiцяне iншими" – обещания без причин невыполнения – ЗАВЕДОМАЯ ЛОЖЬ.
korin3 _ 13.10.2009 11:24
IP: 94.178.210.---
Сергій_Трегубенко:
Якщо таких як Лещенко в Україні набереться достатні кількість, то влада і кандидати в неї змушені будуть припинити брехати народу.
Тобто, по великому рахунку, мова йде про докорінну зміну нашого життя!
Лещенка потрібно підтримувати, це всім нам дуже вигідно.
У него нет идеи.
Болт _ 13.10.2009 11:22
IP: 77.122.230.---
Солисту,господину Лещенко,

платным,

а также искренним бетвакалистам сериала про "Белого бычка".

Беда или благо не в том, кого критикует Лещенко Тимошенко, Януковича, Ющенко, Яценюка... и кто, чью сторону занимает.

Беда в "тональности" "ля-ля, ты вор", реальное проявление которой – "фон".

Те, кто выступают обличителями и кажуться героями одиночками, системно ничего не меняют.

Их "сенсации" всего навсего частные следствия тех правил, которые они упорно маскируют за борьбой с теми или иными "кумирчиками".

И не более.

Сериал-жвачка игры "свой – чужой" – самоя главная технология информ поддержки в СМИ разворовывания страны.

Так "бесштанному россиянину", внушаюют, что "его" газ ворует "бесштанный украинц", прикрівая на самом деле обоюдное воровство тех или иных межнациональных группировок.
Это продолжается годами.

Так и у нас сериалы "Маетки"... вместо иллюстраций к позиции всего навсего жвачка.
К чему они призывают и кого?
Чт дал
korin3 _ 13.10.2009 11:20
IP: 94.178.210.---
Карлик:
Лещенко, прямо как Янукович:ты мэни обицяла, що прызову в армию нэ будэ, що вклады повэрнуть, що всэ будэ алилуя.Я даже не помню всех ее обещаний, так как за нее не голосовал.Хотелось бы, чтоб такие как Янукович и Лещенко знали, что Тимошенко отвечает перед своими избирателями, а не перед вами.Они и дадут ей оценку.А Янукович перед выборами должен отвечать за свои обещания (бесплатная медицина,образование,доступное жилье и всякие кредиты – в десять раз больше, чем у Тимошенко по его голубой книжечке).А Лещенко бы лучше занимался не черным пиаром, а рассказывал бы за кого надо голосовать, а то большой процент будет тех, кто голосовал против всех, так как такие журналисты как Лещенко "убивали" кандидатов.
Это и есть его задача – сделать основную массу лохами типа "против всех". Подразумевая, что оставшаяся часть – быдло – уже прозомбировано.
grafo _ 13.10.2009 11:17
IP: 194.44.153.---
Сергій_Трегубенко:
Якщо таких як Лещенко в Україні набереться достатні кількість, то влада і кандидати в неї змушені будуть припинити брехати народу.
Тобто, по великому рахунку, мова йде про докорінну зміну нашого життя!
Лещенка потрібно підтримувати, це всім нам дуже вигідно.
+100
Ось тіки юлики не розуміють, що Лещ наче фаховий масажист: розминає ті м'язи, де молочна кислота зібралася, де застій кровообігу.
Спочатку це боляче, але згодом, коли уражені ділянки відновлять функціональність, на тілі стане легко, а на серці – радісно.
Чесно, чесно юлики – вам попустить
:))
korin3 _ 13.10.2009 11:16
IP: 94.178.210.---
Швець:
Гарна стаття і правдива. Тільки Сергію боюся, що будуть вас цькувати керівництво через телефоні звінки з уряду. Юля невибачає журналістам статтей, які вона неодобрила. Із введенням цензури, що Тимошенко вже почала здійснювати, ви перші піддастеся остракізму і будете закидані каменями із тавром серця, яке вирвали в України бютовці.
Борисыч... ну как не послать от такого фантаста от швейной машинки?... Можно и культурно... но это дольше.
grafo _ 13.10.2009 11:09
IP: 194.44.153.---
О як гарно день почався
:))
Ну Лещ, ну вовчара, ну нагнув так нагнув

Ще ж треба так – одним дописом на блог переламати всю багатоходову бюто-політ-втираємомізки кампанію

Мдя, Юлічка напрацювалася, напроривалася так, що і економіці лише одні діри
Сергій Лещенко _ 13.10.2009 11:09
IP: 62.149.2.---
Карлик:
Лещенко, прямо как Янукович:ты мэни обицяла, що прызову в армию нэ будэ, що вклады повэрнуть, що всэ будэ алилуя.Я даже не помню всех ее обещаний, так как за нее не голосовал.Хотелось бы, чтоб такие как Янукович и Лещенко знали, что Тимошенко отвечает перед своими избирателями, а не перед вами.Они и дадут ей оценку.А Янукович перед выборами должен отвечать за свои обещания (бесплатная медицина,образование,доступное жилье и всякие кредиты – в десять раз больше, чем у Тимошенко по его голубой книжечке).А Лещенко бы лучше занимался не черным пиаром, а рассказывал бы за кого надо голосовать, а то большой процент будет тех, кто голосовал против всех, так как такие журналисты как Лещенко "убивали" кандидатов.
Карлик, вы сами решайте, за кого голосовать. это не моя функция. и то, что я пишу – не черный пиар. потому что черный пиар: а) пишется анонимно, б) содержит лживые факты. Я пишу правду и подписываюсь своим именем. А черным пиаром занимаетесь вы, карлик.
korin3 _ 13.10.2009 11:07
IP: 94.178.210.---
Борисович:
Спасибо.
Но осквернять грязными словами блог Лещенко не надо. Забанят.

Кстати, Юля сразу же потеряет мысл в замминистрах (об их количествах них как-то писали на "УП"), если Ющенко отредактирует свой указ и замы перестанут быть "руководителями". И всё сразу станет на свои места.
Один указик – и тишина...:)
Спасибо – за твою эрудицию – да. Не спасибо – за то, что не понимаешь высоты стен помойной ямы, в которой мы живем и которую цементирует твоя бамажка.
Всю грубость списывай на бескультурие и хамство. Мое. Но если найдешь хоть одно слово неформальной лексики употребленное не для связки слов, не по делу а для голословного оскорбления – мои извинения и бутылка самогона в качестве моральной компенсации.

Кстати, не Юля потеряет смысл в замминистрах – иначе нужно признать, что и СП и ВР и президент настолько тупые, что до сих пор не смогли осилить осознания твоего предложения.
Просто _ 13.10.2009 11:05
IP: 88.81.234.---
Давненько не было слышно пламенного сторонника януковичей, разочаровавшегося в том, что ЮВТ не может в одиночку взмахом руки творить чудеса! Кем предлагаете заменить украинцев среди чиновников, если они такие же чиновники, как авторы блогов журналисты.
Генератор _ 13.10.2009 11:02
IP: 95.133.73.---
zoro999:

Ющенко в цьому випадку зробив вірно, найкращий спосіб заткнути рота Колісніченко це дати йому "бендерівську" нагороду, дивись приклад Кіркорова. Гнав на Україну, а як став "народним" та з орденом то замовчав...
Так що Ющенко робить правильно. Друзів тримай близько, а ворогів поруч себе.
zoro999 _ 13.10.2009 10:56
IP: 83.137.88.---
_Генератор
_Повідайте, може перераховані особи, помічені в Голованівському лісі на полігоні БЮТ за відстрілом українських селян?
-
Не знаю, я не слідчий.
Але, наприклад, Колесніков був помічений на відомому з'їзді "сепаратистів", по якому Президент давав доручення Генпрокуратурі строго розібратись із цими антидержавними проявами.
Розібрались. Своєрідно:)
Генератор _ 13.10.2009 10:49
IP: 95.133.73.---
zoro999:
"Чи подання на нагородження Ківалова, Колеснікова, Черновецького та інших "героїв", це також його рук справа?"

Повідайте, може перераховані особи, помічені в Голованівському лісі на полігоні БЮТ за відстрілом українських селян?
dzvinychka _ 13.10.2009 10:47
IP: 194.44.145.---
В продовження теми. На сайті ЮВТ пошук на запит "Foreign Affairs" не дає жодного результату (в усіх мовних версіях сайту), хоча Google видає багато сторінок з цього сайту з таким словосполученням. Обіцяний на сайті переклад статті про стримування Росії, виглядає, так там і не з'явився.
zoro999 _ 13.10.2009 10:43
IP: 83.137.88.---
_Лещенко
_Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка
Хо-хо, але й ви також не можете пояснити джерела своїх доходів.
І не тільки.
Наприклад, джерела заохочень під час отримання непублічної, конфіденційної інформації у приватних або державних службовців.

_ACTIONDIRECT
_Полипенка на проект "Большая разница"!))))
Може цей Пилипенко, бере приклад із СП?
Чи подання на нагородження Ківалова, Колеснікова, Черновецького та інших "героїв", це також його рук справа?
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter